دانلود مقاله و خرید ترجمه:نسبیت گرایی در رویکرد مدیریت تعالی زنجیره تامین - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نسبیت گرایی در رویکرد مدیریت تعالی زنجیره تامین - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • Relativism in the Approach to Managing Supply Chain Maturity نسبیت گرایی در رویکرد مدیریت تعالی زنجیره تامین

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نسبیت گرایی در رویکرد مدیریت تعالی زنجیره تامین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Relativism in the Approach to Managing Supply Chain Maturity


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Engineering 182 ( 2017 ) 50 – 57


  نویسنده:

  Anna Baraniecka, Alicja Jajko-Siwek, Mariusz Szuster, Maciej Szymczak, Grażyna Wieteska


  چکیده انگلیسی:

  Over the past 30 years, a number of models supporting assessment processes and development of supply chains have emerged. Such models make it possible to analyse the existing state of processes in the supply chain and represent a source of guidance for streamlining these processes. Clear assignment of a certain level of maturity to a given supply chain can be a real challenge, when only part of the criteria for classification is fulfilled. The main scientific purpose of the paper is to propose an advanced statistical non-classical method as an approach to interpreting data from research projects on the supply chain maturity. The method of classification trees has been used and presented in this paper as a tool to achieve reasonable and valuable findings. The procedure of non-classical statistical analysis of the supply chain maturity level in conjunction with an array of variables is intended to standardize the inference on the maturity of supply chains.
  © 2016 The Authors. Published by Elsevier Ltd.
  Peer-review under responsibility of the organizing committee of EPPM2016.
  Keywords: supply chain management | supply chain maturity | supply chain maturity assessment | classification trees in supply chain maturity assessment


  چکیده فارسی:

  در طول 30 سال گذشته، تعدادی از مدل هایی که فرایندهای ارزیابی و توسعه زنجیره های تامین را پشتیبانی می کنند، ظهور کرده اند. چنین مدل هایی امکان تحلیل وضعیت موجود در فرآیندهای زنجیره تامین را فراهم می کند و یک منبع راهنمایی برای ساده سازی این فرایندها را نشان می دهد. تخصیص مجدد یک سطح معینی از بلوغ به یک زنجیره تامین مشخص می تواند یک چالش واقعی باشد، خصوصا زمانی که تنها بخشی از معیارهای طبقه بندی برآورده شود. هدف اصلی این مقاله ارائه یک روش پیشرفته آماری غیر کلاسیک به عنوان روشی برای تفسیر داده ها در پروژه های تحقیقاتی در بلوغ زنجیره تامین است. روش درخت طبقه بندی در این مقاله به عنوان یک ابزار برای دستیابی به یافته های معقول و ارزشمند مورد استفاده قرار گرفته است. روش تجزیه و تحلیل آماری غیر کلاسیک از سطح بلوغ زنجیره تامین در رابطه با آرایش متغیرها در نظر گرفته شده است تا بلوغ زنجیره های تامین را استنتاج کند.
  کلمات کلیدی: مدیریت زنجیره تامین | بلوغ زنجیره تامین | ارزیابی زنجیره تامین | درختان طبقه بندی در ارزیابی بلوغ زنجیره تامین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 279 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer