دانلود مقاله و خرید ترجمه:تشخیص سرعت با استفاده از پردازش تصویر - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تشخیص سرعت با استفاده از پردازش تصویر - 2016
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Speed Detection using Image Processing تشخیص سرعت با استفاده از پردازش تصویر

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تشخیص سرعت با استفاده از پردازش تصویر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Speed Detection using Image Processing


  منبع:

  IEEE, 2016 International Conference on Computer, Control, Informatics and its Applications (IC3INA)


  نویسنده:

  Pranith Kumar Thadagoppula, Vikas Upadhyaya


  چکیده انگلیسی:

  With the increase in automobile use, the highway traffic have only surged. At the current rate of increasing automobiles, speed determination has become a major concern in avoiding fatal accidents. Radar technology is the current productive way used for speed detection. In this paper we have come up with an alternative method of using image and video processing which can overcome the drawbacks of radar guns. It uses the live video stream from the surveillance cameras for calculating the speed of the vehicle. The speed of vehicle is updated every half a second, hence keeping a track on acceleration and deceleration of vehicle in the field of view of the camera. Any violation in the speed laws can be observed and notified to the officer of law. This helps in keeping track of the speed violators and saves the effort of an officer holding a radar gun on the highways. The video can also be saved for future use. The speed calculated shows an error of only 3% in real time and is tested in many experiments. It has proven to have achieved a satisfactory performance.
  Keywords: Speed Detection | Vehicle Detection | Adaptive Background Subtraction | Shadow removal component


  چکیده فارسی:

  با افزایش استفاده از خودرو، ترافیک بزرگراه افزایش یافته است. در حال حاضر با افزایش تعداد خودرو، تعیین سرعت به یک نگرانی مهم برای جلوگیری از تصادفات مرگبار تبدیل شده است . فناوری رادار، روش فعلی برای تشخیص سرعت است. در این مقاله ما یک روش جایگزین برای استفاده از پردازش تصویر و ویدئو که از جریان ویدئو زنده از دوربین های نظارتی برای محاسبه سرعت وسیله نقلیه استفاده می کند را برای غلبه بر مشکلات رادار ارائه کرده ایم. سرعت وسیله نقلیه هر نیم ثانیه به روز می شود، از این رو ردیابی شتاب و کاهش سرعت خودرو با دید دوربین انجام می شود. هر تخلف از قوانین سرعت می تواند مشاهده شود و به افسر قانون اطلاع داده شود. این کمک می کند تا نقض کنندگان سرعت ، سرعت خود را حفظ کرده و تلاش یک افسر دارای یک اسلحه راداری در بزرگراه ها ، ثبت شود. این ویدیو همچنین می تواند برای استفاده در آینده ذخیره شود. سرعت محاسبه خطای تنها 3٪ در زمان واقعی را نشان می دهد و این در بسیاری از آزمایشات آزمایش شده است. عملکرد رضایت بخش به ثبت رسیده است.
  کلمات کلیدی: تشخیص سرعت | شناسایی خودرو | تنزل پس زمینه تطبیقی | مولفه حذف سایه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 826 کیلوبایت


  قیمت: 22000 تومان  17600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer