دانلود مقاله و خرید ترجمه:هوش تجاری در ابر - 2011

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده هوش تجاری ( Business Intelligence )
 • BUSINESS INTELLIGENCE IN THE CLOUD هوش تجاری در ابر

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هوش تجاری در ابر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  BUSINESS INTELLIGENCE IN THE CLOUD


  منبع:

  978-1-61284-486-2/111$26.00 ©2011 IEEE


  نویسنده:

  ShimaaOuf, Mona Nasr


  چکیده انگلیسی:

  Business Intelligence (BI) deals with integrated approaches to management support. Currently, there are constraints to BI adoption and a new era of analytic data management for business intelligence these constraints are the integrated infrastructures that are subject to BI have become complex, costly, and inflexible, the effort required consolidating and cleansing enterprise data and Performance impact on existing infrastructure 1 inadequate IT infrastructure. So, in this paper Cloud computing will be used as a possible remedy for these issues. We will represent a new environment atmosphere for the business intelligence to make the ability to shorten BI implementation windows, reduced cost for BI programs compared with traditional on-premise BI software, Ability to add environments for testing, proof-ofconcepts and upgrades, offer users the potential for faster deployments and increased flexibility. Also, Cloud computing enables organizations to analyze terabytes of data faster and more economically than ever before. Business intelligence (BI) in the cloud can be like a big puzzle. Users can jump in and put together small pieces of the puzzle but until the whole thing is complete the user will lack an overall view of the big picture. In this paper reading each section will fill in a piece of the puzzle.
  Keywords: Cloud Computing | business Intelligence | platform as a services.


  چکیده فارسی:

  هوش تجاری در ارتباط با روش یکپارچه ای برای پشتیبانی مدیریت می باشد. در حال حاضر، محدودیت هایی برای پذیرش هوش تجاری وجود دارد و عصر جدید مدیریت داده های تحلیلی در مورد هوش تجاری وجود دارد. این محدودیت ها زیرساخت های یکپارچه ای می باشد که در ارتباط با روش کسب و کاربوده که پیچیده، هزینه بردار و انعطاف ناپذیرشده ، که نیازمند تلاش برای یکپارچه سازی و تنظیف داده های شرکتی و تاثیرعملکرد بر روی زیرساخت های موجود/ زیرساخت های فناوری اطلاعات ناکافی ، می باشند. بنابراین در این مقاله محاسبات ابری به عنوان راه حل احتمالی برای این مسائل می باشد. ما اتمسفر جدیدی را برای هوش تجاری ایجاد کرده تا قابلیتی را برای کم کردن کارهای اداری هوش تجاری ایجاد کرده، هزینه ها را برای برنامه های هوش تجاری در مقایسه با نرم افزارهای قدیمی هوش تجاری کاهش داده، قابلیت را برای افزودن محیطی به منظور آزمون ایجاد کرده، مفاهیم را به اثبات رسانده و به روز رسانی کنیم، پتانسیلی را برای صف آرایی سریع تر ایجاد کرده و افزایش انعطاف پذیری ایجاد کنیم. همچنین محاسبات ابری، ین امکان را برای سازمان ها را ایجاد می کند تا به تحلیل ترابایت های داده به شکل سریعتر و به صرفه تر از قبل بپردازند. هوش تجاری (BI) در روش محاسبات ابری همانند یک پازل بزرگ می باشد. کاربران می توانند وارد آن شده و قطعات کوچک پازل را در کنار یکدیگر قرار داده اما تا زمانی که کل موارد تکمیل نشود، کاربر نمی تواند دید کلی از تصویر کامل داشته باشد. در این مقاله خواندن هر بخش، قطعات مربوط به پازل را در جای خود قرار می دهد.
  کلمات کلیدی: محاسبات ابری | هوش تجاری | چهارچوب به عنوان خدمات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 580 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
هوش-تجاری
موضوعات
footer