دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده کاوی با داده های بزرگ - 2014

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده های بزرگ ( big data )
 • Data Mining with Big Data داده کاوی با داده های بزرگ
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده کاوی با داده های بزرگ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Data Mining with Big Data


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON KNOWLEDGE AND DATA ENGINEERING, VOL. 26, NO. 1, JANUARY 2014


  نویسنده:

  Xindong Wu, Fellow, IEEE, Xingquan Zhu, Senior Member, IEEE, Gong-Qing Wu, and Wei Ding, Senior Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  Big Data concern large-volume, complex, growing data sets with multiple, autonomous sources. With the fast development of networking, data storage, and the data collection capacity, Big Data are now rapidly expanding in all science and engineering domains, including physical, biological and biomedical sciences. This paper presents a HACE theorem that characterizes the features of the Big Data revolution, and proposes a Big Data processing model, from the data mining perspective. This data-driven model involves demand-driven aggregation of information sources, mining and analysis, user interest modeling, and security and privacy considerations. We analyze the challenging issues in the data-driven model and also in the Big Data revolution.
  Index Terms: Big Data | data mining | heterogeneity | autonomous sources | complex and evolving associations


  چکیده فارسی:

  داده های بزرگ به مسایلی همچون گنجایش های پیچیده و بزرگ - مجموعه داده های رو به رشد با منابع متعدد مسقل مربوط می شود . با توسعه بسیار سریع شبکه ها- ذخیره سازی داده و ظرفیت مجموعه داده ها -دادهه های حجیم به سرعت در تمام زمینه های علوم و مهندسی شامل فیزیک و بیولوژیک و زیست پزشکی در حال گسترش است .از این رو این مقاله قاعده HACE ویژگی های انقلاب داده های بزرگ را توصیف و نمونه ای از مدل پردازش داده های بزرگ از نقطه نظر دادی کاوی را ارایه میکند. این مدل داده محور شامل تراک درخواست محوری منابع اطلاعات - کاوش و تحلیل - مدل سازی بهره وری کاربر و ملاحظات امنیتی و حریم اختصاصی می شود. ما مباحث چالش برانگیز در متد های داده محور و هم چنین انقلاب داده های بزرگ را تشریح و مورد بررسی قرار میدهیم .
  واژه های کلیدی : داده های بزرگ | داده کاوی | منابع مستقل | منابع مستقل | وابستگی های پیچیده و در حال تکامل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 223 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

   این مقاله یکی از بهترین و کامل ترین مقالات در زمینه داده کاوی با داده های بزرگ می باشد. اگر شما وارد وب سایت http://ieeexplore.ieee.org/Xplore/home.jsp شوید خواهید دید که در بخش most popular این مقاله دیده  می شود. یک سال است که این مقاله جزء مقالات پر استناد محسوب می شود و می تواند به عنوان یک مقاله پایه برای کابران محسوب شود.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer