دانلود مقاله و خرید ترجمه:رویکرد مدیریت پروژه با استفاده از شبیه سازی برآورد هزینه در مقیاس بزرگ و توسعه ی نرم افزار های پیچیده

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت پروژه ( Project Management )
 • A Project Management Approach to Using Simulation for Cost Estimation on Large, Complex Software Development Projects رویکرد مدیریت پروژه با استفاده از شبیه سازی برآورد هزینه در مقیاس بزرگ و توسعه ی نرم افزار های پیچیده
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رویکرد مدیریت پروژه با استفاده از شبیه سازی برآورد هزینه در مقیاس بزرگ و توسعه ی نرم افزار های پیچیده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Project Management Approach to Using Simulation for Cost Estimation on Large, Complex Software Development Projects


  منبع:

  Engineering Management Journal,2015, 19:4, 28-34, DOI: 10.1080/10429247.2007.11431746


  نویسنده:

  Carolyn Mizell, NASA, Kennedy Space Center, Linda Malone, University of Central Florida


  چکیده انگلیسی:

  An engineering manager can use this article to develop an approach to estimating cost and scheduling for large, complex software development projects that considers the inherent diffi culties of developing accurate estimates for such projects. None of the approaches or tools available today can estimate the true cost of software with any high degree of accuracy early in a project. This article provides an approach that uses a software development process simulation model that considers and conveys the level of uncertainty that exists when developing an initial estimate. A NASA project will be analyzed using simulation and data from the Software Engineering Laboratory to show the benefi ts of such an approach.
  Keywords: Software Development | Project Management | Cost Estimation | Discrete Event Simulation


  چکیده فارسی:

  مهندس مدیریت می تواند این مقاله را به منظور توسعه ی رویکرد براورد هزینه و برنامه ریزی در مقیاس بزرگ و توسعه ی نرم افزار های پیچیده که مشکلی ذاتی در توسعه ی براوردهای دقیق برای چنین پروژه هایی در نظر گرفته می شود را استفاده کند. هیچ کدام از این روش ها و ابزار های موجود نمی تواند هزینه واقعی نرم افزار را در درجه ی بالایی از دقت در رویکرد پروژه مطرح کند. این مقاله روشی را که فرایند توسعه شبیه سازی نرم افزار است با نظم و انتقال عدم قطعیت ان با براورد اولیه فراهم می کند. پروژه ناسا با استفاده از شبیه سازی ها و اطلاعات ازمایشگاه مهندسی نرم افزار منافع حاصل از این رویکرد را تجزیه و تحلیل کردند.
  کلمات کلیدی: توسعه نرم افزار | مدیریت پروژه | برآورد هزینه | شبیه سازی وقایع مجزا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 65 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer