دانلود مقاله و خرید ترجمه:تکنیک های پیشرفته مدیریت دانش و دسترسی به اطلاعات استراتژیک

رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش کامپیوتر ( Knowledge Management )
 • Advanced techniques for knowledge management and access to strategic information تکنیک های پیشرفته مدیریت دانش و دسترسی به اطلاعات استراتژیک
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تکنیک های پیشرفته مدیریت دانش و دسترسی به اطلاعات استراتژیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Advanced techniques for knowledge management and access to strategic information


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Journal of Information Management 35 (2015) 154–159


  نویسنده:

  Lidia Ogiela ∗


  چکیده انگلیسی:

  This publication discusses advanced knowledge management techniques based on information splitting and sharing algorithms for secret, strategic information. Information splitting techniques will be dedicated to problems of secure information storage and managing sets of strategic data. The management of strategic corporate/organisational data will provide the illustration of the discussion of knowledge management which constitutes the starting point for advanced information management processes. Advanced knowledge management techniques will be discussed using the example of applying cryptographic algorithms in processes of managing information and access to it. Restricted access to strategic corporate information means that this type of data must be stored securely and must not be disclosed to unauthorisedindividuals.Theuseofcryptographicalgorithmsforstrategicinformationsharingkeepsthis data completely confidential and ensures no access of unauthorised people to the knowledge possessed.
  Keywords: Knowledge management | Strategic information | Cryptographic algorithms | Secret sharing


  چکیده فارسی:

  این مقاله در مورد تکنیک های پیشرفته مدیریت دانش مبتنی بر تقسیم اطلاعات و الگوریتم های اشتراک گذاری برای اطلاعات سری و استراتژیک بحث می کند. تکنیک های تقسیم اطلاعات به مسائل ذخیره سازی اطلاعات امن و مدیریت مجموعه ای از داده های استراتژیک اختصاص خواهد یافت. مدیریت اطلاعات استراتژیک شرکتی / سازمانی، تصویری از بحث مدیریت دانش ارائه خواهد کرد که به منزله نقطه شروعی برای فرآیندهای پیشرفته مدیریت اطلاعات است. تکنیک های پیشرفته مدیریت دانش با استفاده از مثالی در مورد استفاده از الگوریتم های رمزنگاری-گرافیکی در فرآیندهای مدیریت اطلاعات و دسترسی به آن، مورد بحث قرار خواهد گرفت. دسترسی محدود به اطلاعات استراتژیک شرکتی بدان معنی است که این نوع داده ها باید صورت امن ذخیره شده باشند و نباید برای افراد غیر مجاز فاش شده باشند. استفاده از الگوریتم های رمزنگاری برای اشتراک گذاشتن اطلاعات استراتژیک، این اطلاعات را کاملا محرمانه و خصوصی نگه می دارد و عدم دسترسی افراد غیر مجاز به آنها را تضمین می کند.
  کلمات کلیدی: مدیریت دانش | اطلاعات استراتژیک | الگوریتم های رمزنگاری | به اشتراک گذاری اطلاعات مخفی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 607 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش-کامپیوتر
موضوعات
footer