دانلود مقاله و خرید ترجمه:ابقای برندگان : آیا سیاست می تواند کارآفرینی با رشد بالا را ترقی ببخشد ؟ - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Retaining winners: Can policy boost high-growth entrepreneurship? ابقای برندگان : آیا سیاست می تواند کارآفرینی با رشد بالا را ترقی ببخشد ؟
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ابقای برندگان : آیا سیاست می تواند کارآفرینی با رشد بالا را ترقی ببخشد ؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Retaining winners: Can policy boost high-growth entrepreneurship?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Research Policy 45 (2016) 42–55


  نویسنده:

  Erkko Autio a,∗, Heikki Rannikko b


  چکیده انگلیسی:

  We analysed the growth impact delivered by a high-growth entrepreneurship policy initiative over a six-year period. Using an eight-year panel that started two years before the initiative was launched and propensity score matching to control selection bias, we found that the initiative had more than doubled the growth rates of treated firms. The initiative had delivered a strong impact also on valuefor-money basis. In addition to producing the first robust evidence on the growth impact delivered by a high-growth entrepreneurship initiative, we contribute to public sponsorship theory with the notion of capacity-boosting activities to complement previously discussed buffering and bridging activities.
  Keywords: High-growth entrepreneurship | High-growth policy impact | Entrepreneurship policy | Public sponsorship | Impact evaluation


  چکیده فارسی:

  ما در بازه زمانی شش ساله اثرات رشد را توسط ابتکار سیاست های کارآفرینی با رشد بالا را تجزیه و تحلیل کردیم . با استفاده از پانلی که ۲ سال قبل از این که این ابتکار عملیاتی شود و گرایش تطابق امتیازی جهت کنترل اریبی گزینش ما دریافتیم که ابتکار چیزی بیش تر از رشد دو برابری نرخی شرکت های مربوطه بوده است . این ابتکار تاثیر بسزایی را علی الخصوص برای پایه ارزش پول باز پس داده بود .علاوه بر این، جهت فراهم آوردن اولین گواه قوی مربوط به اثرات رشد که توسط ابتکار کارآفرینی با رشد بالا باز پس خورده است ما به تیوری حمایت عمومی با تصور تقویت ظرفیت فعالیت ها جهت کامل کردن فعالیت های میانگیری و اتصال که اخیرا مورد بحث واقع شد روی آوردیم .
  کلید واژه ها : کارافرینی با رشد بالا | اثرات سیاست با رشد بالا | سیاست کارآفرینی | حمایت عمومی | ارزیابی اثرات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 51

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 792 کیلوبایت


  قیمت: 55000 تومان  44000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer