دانلود مقاله و خرید ترجمه:دولت الكترونيك، بكارگيری اينترنت و فساد: یک بررسی تجربی - 2014

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده تجارت الکترونیک ( electronic commerce )
 • E-Government, Internet Adoption, and Corruption: An Empirical Investigation دولت الكترونيك، بكارگيری اينترنت و فساد: یک بررسی تجربی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دولت الكترونيك، بكارگيری اينترنت و فساد: یک بررسی تجربی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  E-Government, Internet Adoption, and Corruption: An Empirical Investigation


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - World Development Vol. 57, pp. 114–126, 2014


  نویسنده:

  NASR G. ELBAHNASAWY


  چکیده انگلیسی:

  This study empirically investigates the impact of e-government and internet adoption on curbing corruption, by utilizing a large panel dataset. The results reveal that e-government is a powerful tool in reducing corruption—via telecommunication infrastructure and the scope and quality of online services—which is strengthened by greater internet adoption. The interaction effects between egovernment and internet adoption suggest both as complements in anti-corruption programs. A dynamic panel data model that addresses the endogeneity problem and considers corruption persistency is employed. Results of panel Granger causality tests indicate a unidirectional causality from e-government to corruption, while a bilateral causality between internet adoption and corruption.
  Keywords : corruption | e-government | internet adoption | law enforcement


  چکیده فارسی:

  اين مطالعه، تأثير دولت الكترونيك و بكارگيري اينترنت بر روي جلوگيري از فساد را با استفاده از مجموعه داده پانلي بزرگي، به طور تجربي مورد بررسي قرار مي‌دهد. نتايج نشان می دهند كه دولت الكترونيك یک ابزار قدرتمند براي كاهش فساد- از طريق زيرساخت های مخابراتی و دامنه و كيفيت خدمات آنلاين- است كه بوسيله بكارگيري بيشتر اينترنت تقويت شده است. اين اثرات متقابل بين دولت الكترونيك و بكارگيري اينترنت، برنامه‌هاي ضدفساد را به تکمیل می کنند. يك مدل داده‌هاي پانل پویا كه اين مسئله درون‌زايي را بررسي مي‌كند و پايداري فساد را مطرح مي‌كند، بكار گرفته شده است. نتايج آزمون‌هاي عليت پانل گرنجر ، عليتي يك‌سويه از دولت الكترونيك به سمت فساد، و عليتي دوطرفه مابين بكارگيري اينترنت و فساد را نشان مي‌دهند.
  کلمات كليدي: فساد | دولت الكترونيك | بكارگيري اينترنت | اجراء قانون.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 119 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله عالی در زیمنه تجارت الکترونیک و مدیریت بازرگانی. کاربران گرامی توجه نمایید که این مقاله دارای 7 جدول پرمحتوا می باشد که تمامی آن ها مجددا رسم و ترجمه گردیده اند و قابل ویرایش نیز می باشند.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer