دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی یکپارچگی خارجی برای داده های بزرگ برون سپاری شده در ابر و اینترنت اشیاء: یک تصویر بزرگ

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده های بزرگ ( big data )
 • External integrity verification for outsourced big data in cloud and IoT: A big picture بررسی یکپارچگی خارجی برای داده های بزرگ برون سپاری شده در ابر و اینترنت اشیاء: یک تصویر بزرگ
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی یکپارچگی خارجی برای داده های بزرگ برون سپاری شده در ابر و اینترنت اشیاء: یک تصویر بزرگ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  External integrity verification for outsourced big data in cloud and IoT: A big picture


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Future Generation Computer Systems 49 (2015) 58–67


  نویسنده:

  Chang Liu ∗, Chi Yang, Xuyun Zhang, Jinjun Chen


  چکیده انگلیسی:

  As cloud computing is being widely adopted for big data processing, data security is becoming one of the major concerns of data owners. Data integrity is an important factor in almost any data and computation related context. It is not only one of the qualities of service, but also an important part of data security and privacy. With the proliferation of cloud computing and the increasing needs in analytics for big data such as data generated by the Internet of Things, verification of data integrity becomes increasingly important, especially on outsourced data. Therefore, research topics on external data integrity verification have attracted tremendous research interest in recent years. Among all the metrics, efficiency and security are two of the most concerned measurements. In this paper, we will bring forth a big picture through providing an analysis on authenticator-based data integrity verification techniques on cloud and Internet of Things data. We will analyze multiple aspects of the research problem. First, we illustrate the research problem by summarizing research motivations and methodologies. Second, we summarize and compare current achievements of several of the representative approaches. Finally, we introduce our view for possible future developments.
  Keywords: Cloud computing | Data security | Big data | Internet of Things | Integrity verification | Public auditing


  چکیده فارسی:

  همان طور که محساسبات ابری برای فرایند های داده های بزرگ در حال سازگاری هر چه بیشتر می باشد از این رو امنیت داده به یکی از چالش های اصلی صاحبان داده می باشد .یکپارچگی داده یکی فاکتور و شاخص مهم تقریبا در هر داده و محاسبات مربوط به این زمینه می باشد .این خود نه تنها یکی از خدمات کیفی مب شاد بلکه یک بخش مهم امنیت داده همچون داده های تولید شده توسط مسایل مرتبط با اینترنت می باشد بررسی و تایید یکپارچگی داده ها به طرز فزاینده ای مخصوصا در باره داده های برون منبعی امری مهم تلقی می شود.بنا براین موضعات تحقیقاتی بررسی یکپارچگی داده ها به طرز فوق العاده ای سوق و علاقه ی تحقیقاتی را در سالهای اخیر به سمت خود جذب کرده است .در بین همه این معیار ها ، کارآمدی و امنیت دو چالش اصلی در این بررسی می باشند. در این مقاله ما دیدی عظیم را از طریق مهیا سازی تجزیه و تحلیل درباره تکنیک های بررسی یکپارچگی داده های مبتنی بر احراز هویت در داده های ابر و مسایل مرتبط با اینترنت بیان خواهیم کرد.ما جنبه های مختلف مشکلات این حوزه تحقیقاتی را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم.اول ما مشکلات تحقیقات را با جمع بندی و خلاصه سازی متودولوزی های تحقیقاتی و انگیزش تحقیقاتی به نمایش می گذاریم .دوم ما دست یافته های فعلی رویکرد های حاکی از این حوزه را جمع بندی کرده و مورد مقایسه قرار می دهیم.در نهایت نیز ما دید خود را برای توسعه های ممکن در پیش رو معرفی خواهیم کرد .
  واژه های کلیدی : رایانش ابری | محاسبات ابری | امنیت داده | داده های بزرگ | اینترنت اشیا | بررسی یکپارچگی | حسابرسی عمومی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 805 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  36000 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله بسیار عالی و جامع در زمینه 3 موضوع داغ و جدید سال های اخیر با نام های محاسبات ابری، داده های بزرگ و اینترنت اشیاء.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer