دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود خلاصه سازی متن با استفاده از منطق فازی و تحلیل معنایی پنهان

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره
 • Improving Text Summarization using Fuzzy Logic & Latent Semantic Analysis بهبود خلاصه سازی متن با استفاده از منطق فازی و تحلیل معنایی پنهان

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهبود خلاصه سازی متن با استفاده از منطق فازی و تحلیل معنایی پنهان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Improving Text Summarization using Fuzzy Logic & Latent Semantic Analysis


  منبع:

  International Journal of Innovative Research in Advanced Engineering (IJIRAE) , Volume 1 Issue 4 (May 2014)


  نویسنده:

  Mr.S.A.Babar, Prof.S.A.Thorat


  چکیده انگلیسی:

  In this new generation, where the tremendous information is available on the internet, it is difficult to extract the information quickly and most efficiently. There are so many text materials available on the internet, in order to extract the most relevant information from it, we need a good mechanism .This problem is solved by the Automatic Text Summarization mechanism. “Text Summarization” is a process of creating a shorter version of original text that contains the important information. Text summarization can be broadly classified into two types: Extraction and Abstraction. This paper focuses on the Fuzzy logic Extraction approach for text summarization and the semantic approach of text summarization using Latent Semantic Analysis.
  Keywords-Text summarization | Fuzzy logic | fuzzy rule | LSA


  چکیده فارسی:

  در عصر جدید ، وقتی اطلاعات عظیم در اینترنت دردسترس است ، بسیار مشکل است تا اطلاعات با سرعت و بالاترین دقت استخراج گردد . در اینترنت مطالب زیادی دردسترس است که می توان از آنها اطلاعاتی را کسب کرد و اینکار به مکانیسم مناسبی نیاز دارد . این مشکل با مکانیسم خودکار خلاصه سازی متن قابل رفع شدن است . خلاصه سازی متن فرایند ایجاد نسخه های کوتاه تر از متن اصلی می باشد که شامل اطلاعات مهم می باشد . خلاصه سازی متن به طور گسترده به دو طبقه تقسیم می شود : چکیده و استخراج که برای خلاصه سازی متن بکار می رود . رویکرد ما از روش استخراج بهره گرفته است که مبتنی بر رویکرد استخراج منطق فازی و رویکرد تحلیل معنایی خلاصه سازی متن با استفاده از تحلیل معنایی پنهان می باشد .
  کلمات کلیدی : خلاصه سازی متن | منطق فازی | قاعده فازی | تحلیل معنایی پنهان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 303 کیلوبایت


  قیمت: 23000 تومان  20700 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer