دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل‌ هاي صف‌ بندي در بهبود خدمات كاربرد ترمينال بندر - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل‌ هاي صف‌ بندي در بهبود خدمات كاربرد ترمينال بندر - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت حمل و نقل ( Transportation Management )
 • Queuing Models to Improve Port Terminal Handling Service مدل‌ هاي صف‌ بندي در بهبود خدمات كاربرد ترمينال بندر

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل‌ هاي صف‌ بندي در بهبود خدمات كاربرد ترمينال بندر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Queuing Models to Improve Port Terminal Handling Service


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Systems Engineering Procedia 4 (2012) 345 – 351


  نویسنده:

  Xu Jingjing, Liu Dong


  چکیده انگلیسی:

  This paper introduces the basic principles of queuing theory and models, and ascertains the set mode of the port handling optimal service queuing system. Based on the one-dimensional model established by the former scholars which solves the minimal cost of service, this paper puts forward a two-dimensional model which can confirm the minimal cost of the two indexes the optimal handling service efficiency and facilities number at the same time. Using Delphi programming model, then solving the most excellent service programs. And through case studies can further demonstrate the new two-dimensional model is better than the old model to reduce the cost of handling. Providing more scientific and theoretical guidance to improve the efficiency of port terminal handling services and reduce the cost of handling.
  Key words: Port handling | Queuing theory | Port design | Delphi modeling


  چکیده فارسی:

  اين مقاله اصول اوليه تئوري صف‌بندي و مدل‌ها را شرح مي‌دهد و شيوه تعیین سيستم صف‌بنديِ خدمات بهينه در كاربرد بندر را بررسي مي‌كند. بر مبناي مدل تك‌بُعدي ايجاد شده توسط محققان كه حداقل هزينه خدمات را حل مي‌كنند، اين مقاله مدل دوبُعدي ای را مطرح مي‌كند كه مي‌تواند حداقل هزينه دو شاخص كارايي کاربرد خدمات بهينه و تعداد آنها در همان زمان را تأييد كند. با استفاده از مدل برنامه‌نويسي دلفي، اكثر برنامه‌هاي خدمات برتر قابل حل است. و از طریق مطالعات موردی بیشتر می تواند مدلِ دو بعدیِ جدیدی از مدل های قدیمی را نشان دهد که به کاهش هزینه های حمل و نقل کمک می کند. ارائه دهندهء بیشترِ مشاوره های علمی و نظری، بهره وری خدمات ترمینال بندر را بهبود می بخشد و هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد.
  کلمات کلیدی: حمل پورت | نظریه صف بندی | طراحی بندر | مدل سازی دلفی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1198 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer