دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل صف بندی در زنجیره تامین با استراتژی تعویق فرم - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل صف بندی در زنجیره تامین با استراتژی تعویق فرم - 2013
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • A queuing model on supply chain with the form postponement strategy یک مدل صف بندی در زنجیره تامین با استراتژی تعویق فرم

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مدل صف بندی در زنجیره تامین با استراتژی تعویق فرم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A queuing model on supply chain with the form postponement strategy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers and Industrial Engineering 66 (2013) 643–652


  نویسنده:

  Wenhui Zhou, Renqian Zhang, Yongwu Zhou


  چکیده انگلیسی:

  The form postponement (FP) strategy is an important strategy for manufacturing firms to utilize to achieve a quick response to customer needs while keeping low inventory levels of finished products. It is an important and difficult task to design a supply chain that uses FP strategy to mitigate the conflict between inventory level and service level. To this end, we develop a two-stage tandem queuing network to model the supply chain. The first stage is the manufacturing process of the undifferentiated semi-finished product, which is produced on a Make-To-Stock basis: the inventory is controlled by base-stock policy. The second stage is the customization process based on customers’ specified requirements. There are two types of order: ordinary order and special order. The former can be met by customizing from semi-finished product, while the latter must be entirely customized beginning from the first stage. The customer orders arrive according to a Poisson process. We first derive the inventory level and fill rate, and then present a total cost model. It turns out that the model is intractable due to the Poisson distribution in the objective function. To analytically solve the problem, we use normal distribution as an approximation of the Poisson distribution, which works well when the parameter of the Poisson distribution is quite large. Finally, some numerical experiments are conducted and managerial insights are offered based on the numerical results.
  Keywords: Form postponement | Customer order decoupling point | Mass customization | Queuing network


  چکیده فارسی:

  استراتژی تعویق فرم (FP) یک استراتژی مهم برای شرکت های تولیدی در استفاده برای دستیابی به یک واکنش سریع نسبت به نیازهای مشتری است در حالی که سطح محصولات به پایان رسیده در لیست موجودی کم باقی بماند. طراحی یک زنجیره تامین که از استراتژی FP برای کاهش تضاد بین سطح موجودی و سطح خدمات استفاده کند امری مهم و دشوار است. برای این منظور، ما یک شبکه دو مرحله ای پشت سر هم از صف بندی را برای مدل زنجیره تامین توسعه دادیم. مرحله اول فرآیند تولید محصول نیمه تمام تمایز نیافته است، که بر اساس تولید برای انبار (make to stock) تولید شده است: موجودی از طریق سیاست پایۀ انبارکنترل می شود. مرحله دوم فرایند شخصی سازی بر اساس الزامات مشخص شده توسط مشتریان است. دو نوع سفارش وجود دارد: سفارش عادی و سفارش ویژه. سفارش عادی را می توان با شخصی سازی محصول نیمه تمام را متحقق کرد، در حالی که سفارش ویژه باید به طور کامل از مرحله اول به صورت شخصی شروع شود. سفارشات مشتریان با توجه به فرایند پواسون می رسند. ما ابتدا سطح موجودی و سرعت پر شدن را می یابیم، و سپس یک مدل کلی هزینه را ارائه می دهیم. به نظر می رسد که مدل به دلیل توزیع پواسون در تابع هدف مقاوم است. برای حل تحلیلی این مشکل، ما از از توزیع نرمال به عنوان تقریبی از توزیع پواسون استفاده می کنیم، که اگر پارامتر توزیع پواسون کاملا بزرگ باشد به خوبی کار می کند. در نهایت، برخی آزمایش های عددی انجام شده و بینش مدیریتی بر اساس نتایج عددی ارائه شده است.
  کلمات کلیدی: به تعویق انداختن فرم | نقطه تجزیه سفارش مشتری | سفارشی سازی انبوه | شبکه صف


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1154 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer