دانلود مقاله و خرید ترجمه:زنان کارآفرین: ایجاد تغییر از اشتغال به مالکیت کسب و کار کوچک و متوسط - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زنان کارآفرین: ایجاد تغییر از اشتغال به مالکیت کسب و کار کوچک و متوسط - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Women Entrepreneurs: Making A change From Employment to Small and Medium Business Ownership زنان کارآفرین: ایجاد تغییر از اشتغال به مالکیت کسب و کار کوچک و متوسط

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زنان کارآفرین: ایجاد تغییر از اشتغال به مالکیت کسب و کار کوچک و متوسط


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Women Entrepreneurs: Making A change From Employment to Small and Medium Business Ownership


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance 4 ( 2012 ) 321 – 334


  نویسنده:

  Siri Roland Xavier, Syed Zamberi Ahmad, Leilanie Mohd Nor, Mohar Yusof


  چکیده انگلیسی:

  This study explored women entrepreneurs who made a change from salaried employment to ownership of small and medium businesses. The study used a convenience sample comprising 153 women started their own businesses. The study focused on; first, the factors that cause women to leave employment for business ownership; second, their personal and entrepreneurial characteristics and; last, the challenges they faced during the transition from salaried employment to business ownership. A self-administered questionnaire was distributed by hand, email and fax. The main factors identified to have spurred women to leave employment for business ownership were a need to achieve personal growth, independence and the economic payoff. Passion for the business, listening and communication skills, and self discipline were among the most common personal skills. The prime entrepreneurial skills that were indicated include confidence, leadership, creative thinking in problem solving, being efficient and effective in executing plans, entrepreneurial and business knowledge, being analytical, balancing skills between personal and business life, and flexibility. The challenges faced by the respondents were a shortage of professional staff, shortage of general staff, issues of development and growth, financial constraints due to high overheads and a lack of consultation advice from experts.
  Keywords: Women entrepreneurs | Employment | Small and Medium business ownership | Entrepreneurial characteristics.


  چکیده فارسی:

  این مطالعه به زنان کارآفرین که تغییری از اشتغال حقوق بگیر به مالکیت کسب و کارهای کوچک و متوسط ایجاد کرده اند پرداخته است. این مطالعه از نمونه مناسب که شامل 153 زن دارای کسب و کار تحت مالکیت خود آغاز شده است. این مطالعه بر مواردی که در ادامه می آیند تمرکز دارند؛ اول، عواملی که باعث می شود زنان اشتغال را برای مالکیت کسب و کار ترک کنند؛ دوم، ویژگی های شخصی و کارآفرینی آنها و درآخر، چالش هایی که آنها در طول انتقال از اشتغال حقوق بگیر به مالکیت کسب و کار با آن مواجه هستند. پرسشنامۀ خود اجرایی به صورت دستی، ایمیل و فکس توزیع شد. عوامل اصلی شناسایی شده که زنان را به ترک اشتغال برای مالکیت کسب و کار تحریک می کند، نیاز به دستیابی به رشد شخصی، استقلال و بازده اقتصادی هستند. شور و شوق برای کسب و کار، مهارت های گوش دادن و ارتباطات، و نظم و انضباط فردی در میان مهارت های شخصی رایج ترین بود. مهارت های کارآفرینی اولیه عبارتند از اعتماد به نفس، رهبری، تفکر خلاق در حل مسئله، کارآمد و موثر بودن در اجرای برنامه ها، دانش کارآفرینی و کسب و کار، تحلیلی بودن، مهارت های حفظ تعادل بین زندگی شخصی و کسب و کار، و انعطاف پذیری هستند. چالش هایی که پاسخ دهندگان با آنها مواجه هستند کمبود کارکنان حرفه ای، کمبود کارکنان به طور کلی، مسائل مربوط به توسعه و رشد، محدودیت های مالی به دلیل هزینه های بالا و عدم مشاوره از کارشناسان هستند.
  کلیدواژه ها: زنان کارآفرین | اشتغال | مالکیت کسب و کار کوچک و متوسط | ویژگی های کارآفرینی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 0 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer