دانلود مقاله و خرید ترجمه:نهادهایی برای همکاری در خوشه های صنعتی: طرحی از مدل مدیریت عملکرد و تغییر - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نهادهایی برای همکاری در خوشه های صنعتی: طرحی از مدل مدیریت عملکرد و تغییر - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت صنعتی ( Industrial Management )
 • Institutions for collaboration in industrial clusters: proposal of a performance and change management model نهادهایی برای همکاری در خوشه های صنعتی: طرحی از مدل مدیریت عملکرد و تغییر

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نهادهایی برای همکاری در خوشه های صنعتی: طرحی از مدل مدیریت عملکرد و تغییر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Institutions for collaboration in industrial clusters: proposal of a performance and change management model


  منبع:

  Int. J. Prod. Manag. Eng. (2013) 1(1), 13-26


  نویسنده:

  Carpinetti, Luiz C. R., & Lima, Rafael H. P.


  چکیده انگلیسی:

  This paper proposes a performance and change management model for institutions for collaboration (IFCs) in industrial clusters to assist them while planning, conducting and evaluating joint actions. A three-stage implementation scheme and a self-assessment tool that helps an IFC determine its compliance with the proposed model are also introduced. The self-assessment tool was applied in three Brazilian IFCs from different clusters. It was found that the IFCs researched face major difficulties in designing and implementing performance measures to evaluate the results and impacts of joint actions. However, IFCs have been successful in identifying local infrastructure and devising informal strategic plans.
  Key words: industrial clusters | performance management | collaborative networks | institutions for collaboration.


  چکیده فارسی:

  این مقاله مدل مدیریت عملکرد و تغییر را برای نهادهایی برای همکاری (IFCS) در گروه های صنعتی در جهت کمک به آنها را پیشنهاد کرد، در حالی که برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی اقدامات مشترک نیز شامل آنها می شد. طرح اجرای سه مرحله ای و ابزار خود ارزیابی که به IFC در جهت انطباق آن با مدل ارائه شده کمک میکند را معرفی کرد. ابزار خود ارزیابی در سه دستهء مختلف از IFCS برزیل استفاده شد. مشخص شد که IFCS در صورت بروزِ مشکلات عمده در طراحی و اجرای عملکرد برای ارزیابی نتایج و اثرات اقدامات مشترک تحقیق نموده است. با این حال، IFCS در شناسایی زیرساخت های محلی و ایجاد برنامه های استراتژیکیِ رسمی موفق بوده است.
  واژه های کلیدی: خوشه های صنعتی | مدیریت عملکرد | شبکه های مشارکتی | موسسات (نهادها) برای همکاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 918 کیلوبایت


  قیمت: 34000 تومان  27200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-صنعتی
موضوعات
footer