دانلود مقاله و خرید ترجمه:تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک در شرکت های رومانیایی : برخی از شواهد بررسی شده - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک در شرکت های رومانیایی : برخی از شواهد بررسی شده - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • Strategic Management Accounting Techniques in Romanian Companies: Some Survey Evidence تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک در شرکت های رومانیایی : برخی از شواهد بررسی شده

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک در شرکت های رومانیایی : برخی از شواهد بررسی شده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strategic Management Accounting Techniques in Romanian Companies: Some Survey Evidence


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance 3 ( 2012 ) 387 – 396


  نویسنده:

  Majeed A. Hatif AlMaryani, Hamza H. Sadik


  چکیده انگلیسی:

  This study aimed to introducing the techniques of strategic management accounting and its role in serving the objectives of contemporary management strategic management of Romanian companies, through the study of these techniques, and then applied the topic in the field through distributing a survey questionnaire in a sample of Romanian companies. We used the descriptive analytical approach in the theoretical part of the study, where we tried to showing the most important ideas on the subject of strategic management accounting and its techniques, and we used the applied approach in the practical part of the study, where we used a survey questionnaire to collect the applied data for four techniques from twenty individuals from four multiple Romanian companies in Bucharest.
  Keywords: Strategic Management Accounting (SMA) | SMA Techniques and Methods Importance | Constraints | Benefits of application of SMA techniques


  چکیده فارسی:

  مطالعه حاضر با هدف معرفی تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژیک و نقش آن در زمینه دست یابی به اهداف مدیریت معاصر- مدیریت استراتژیک شرکت رومانیایی، از طریق مطالعه ی این تکنیک ها، و پس از آن ,از طریق توزیع پرسشنامه در نمونه ای از شرکت های رومانیایی ارائه شده است .ما از روش توصیفی تحلیلی در بخش نظری این مطالعه، استفاده کردیم , و در ان تمام تلاشمان را برای نشان دادن مهم ترین ایده ها در مورد موضوع حسابداری مدیریت استراتژیک و تکنیک های ان به کار بردیم ، همچنین ما از رویکرد کاربردی در بخش عملی این مطالعه، از طریق پرسشنامه برای جمع آوری داده ها برای چهار روش از بیست نفر از چهار شرکت رومانیایی مختلف در Bucharest , استفاده کردیم .
  کلمات کلیدی: حسابداری مدیریت استراتژیکی (SMA) | تکنیک و روش SMA | اهمیت | محدودیت ها | مزایای استفاده از تکنیک های SMA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 105 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer