دانلود مقاله و خرید ترجمه:واقعا پایدار؟ خطرهای ذاتی برچسب زنی زیست محیطی در شرکتهای ماهیگیری - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:واقعا پایدار؟ خطرهای ذاتی برچسب زنی زیست محیطی در شرکتهای ماهیگیری - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محیط زیست ( environment )
 • Really sustainable? Inherent risks of eco-labeling in fisheries واقعا" پایدار؟ خطرهای ذاتی برچسب زنی زیست محیطی در شرکتهای ماهیگیری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  واقعا" پایدار؟ خطرهای ذاتی برچسب زنی زیست محیطی در شرکتهای ماهیگیری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Really sustainable? Inherent risks of eco-labeling in fisheries


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Fisheries Research 174 (2016) 129–135


  نویسنده:

  Maria Hadjimichael, Troels J. Hegland


  چکیده انگلیسی:

  In recent years, there has been a proliferation in environmental, market-based product certification schemes. Typically, certifying bodies provide labels that assure that the products have been extracted or produced using environmentally (and sometimes socially) responsible practices. Ideally, consumers can then make informed choices and select certified products over non-certified. We discuss the advantages as well as the limitations associated with such market-based certification systems drawing on three case studies of Marine Stewardship Council (MSC) certification: the Alaska Pollock Fishery, the Faroe Islands’ Saithe Fishery, and the Australian Northern Prawn Fishery. Based on our cases, a key indication is that incentives generated by market forces create a risk of certification schemes making questionable claims in order to increase and retain market shares. Monopolization of the concept of sustainability is an important additional issue. Experience from the MSC demonstrates that standardization of what is considered sustainable creates a monopoly-like situation. This produces a difficult situation for those who are least able to respond to new market requirements as well as those who respond to calls for sustainability in different ways compared to those that have received the approval of a few, large certification schemes such as the MSC.
  Keywords: Environmental certification | Eco-labels | Market liberalization | Social justice


  چکیده فارسی:

  در سالهای اخیر، یک توسعه و گسترشی در طرح های گواهی دهی های محیطی و مبتنی بر بازار برای محصولات وجود داشته است. نوعا" بدنه گواهی دهی، برچسب هایی را فراهم می کند که اطمینان ایجاد می کنند که محصولات استخراج شده اند یا با استفاده از روشهایی که از نظر محیطی (و برخی اوقات اجتماعی) جوابگو و مسئول هستند، تولید شده اند. به صورت ایده آل، مشتریان می توانند پس از آن انتخابهای آگانه ای را داشته باشند و محصولات گواهی دار و مجاز را از بین محصولات غیر مجاز انتخاب کنند. ما بر روی مزایا و نیز محدودیت های همراه با چنین سیستمهای گواهی دهی مبتنی بر بازار که از سه مطالعه موردی بر روی گواهی دهی انجمن مباشرت دریایی گرفته شده است بحث می کند: شرکت ماهیگیری پولوک آلاسکا ، شرکت ماهیگیری سایته در جزایر فارو، و شرکت ماهیگیری پراون در استرالیای شمالی. بر مبنای این موردها، یک نشانه کلیدی این است که انگیزه های ایجاد شده توسط نیروهای بازار، یک خطر گواهی دهی را که ادعاهای سوال برانگیز را به منظور افزایش و حفظ سهم بازار ایجاد می کنند، خلق می کند. انحصاری کردن مفهوم پایداری، یک مسئله بسیار مهم است. تجربیات به دست آمده از انجمن مباشرا دریایی نشان می دهد که استانداردسازی چیزی که به صورت پایدار تلقی می شود، یک موقعیت تمایل به انحصار طلبی را خلق می کند. این امر یک موقعیت دشوار را برای آنهایی که توانایی کمتری برای جوابگویی به نیازهای جدید بازار دارند و نیز آنهایی که در مقایسه با کسانی که تاییدیه کمتری از گواهی های مهم مثل انجمن مباشرت دریایی دریافت کرده اند، با راههای مختلف به دنبال واکنش نشان دادن به پایداری هستند، ایجاد می کند.
  کلیدواژه ها: گواهی نامه محیطی | برچسب زنی زیست محیطی | آزاد سازی بازار | عدالت اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 68 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محیط-زیست
موضوعات
footer