دانلود مقاله و خرید ترجمه:مزایای صرفه جویی در هزینه به علت فناوری های پاک: طرح های انطباق آبی برای یک شرکت کاغذ سازی مکزیکی - 2016

محرم

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی ( Economical science )
 • Cost-effective advantages due to clean technologies: water compliance scenarios for a Mexican paper mill مزایای صرفه جویی در هزینه به علت فناوری های پاک: طرح های انطباق آبی برای یک شرکت کاغذ سازی مکزیکی
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مزایای صرفه جویی در هزینه به علت فناوری های پاک: طرح های انطباق آبی برای یک شرکت کاغذ سازی مکزیکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Cost-effective advantages due to clean technologies: water compliance scenarios for a Mexican paper mill


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Cleaner Production 112 (2016) 4701e4709


  نویسنده:

  Alfredo de Jesús Meza Solana , Margarita Juarez N ajera 


  چکیده انگلیسی:

  The limited water supply of the Metropolitan Area of Mexico City has become a challenge for local companies. The regions aquifer is listed as closed due to pressure on the water supply as a result of growth in manufacturing as well as increased domestic water use. The environmental, economic and legal benefits of a cleaner production scenario studied were highly encouraging; implementation of cleaner technologies reduces water extraction by up to 16 times. While initial investment is high, the internal rate of return rate is approximately 35% per year, implying a three year return on initial investment. Under this scenario, the business complies with environmental regulations, avoiding great amounts of water extraction and future wastewater discharge, thus conserving this vital resource. This study proves what Silvo et al. (2009) states that In the longer run the combination of the Integrated Pollution and Prevention Control permit approach with other regulatory and voluntary policy instruments taking into account the results of system assessments such as Life Cycle Assessment could potentially produce eco-efficient solutions. Thus, for this industry, cleaner production pays off in the long run.
  Keywords: Cost-benefit analysis | Cleaner production | Environmental economics | Water pollution prevention


  چکیده فارسی:

  تامین محدود آب منطقه شهری مکزیکوسیتی به یک چالشی برای شرکتهای محلی تبدیل شده است. آبهای زیرزمینی منطقه به علت فشار بر روی تامین آب و به عنوان نتیجه ای از رشد در ساخت و تولید و نیز استفاده بی رویه از آب، به صورت بسته فهرست شده اند. منافع محیطی، اقتصادی و قانونی یک طرح تولید پاک مطالعه شده، تاحد زیادی دلگرم کننده بوده اند؛ اجرای فناوری های پاک، استخراج آب را تا بیش از 16 برابر کاهش می دهد. با اینکه سرمایه گذاری اولیه بالاست، اما نرخ داخلی نرخ برگشت تقریبا" 35% درهر سال می باشد که بر یک بازگشت سه ساله به سرمایه اولیه دلالت می کند. تحت این طرح، تجارت با مقررات محیطی که از مقادیر بزرگ استخراج آب و تخلیه آب زائد در آینده جلوگیری می کند، مطابقت دارد، بنابراین این منبع حیاتی را حفظ و نگهداری می کند. این تحقیق چیزی را که سیلوو و همکارانش (2009) بیان کرده اند که در ترکیب نهایی آلودگی یکپارچه و کنترل پیشگیری، اجازه رسیدن به سایر تنظیمات را می دهد و ابزار سیاست داوطلبانه که نتایج بررسی های سیستم مثل بررسی چرخه عمر را مدنظر قرار می دهند، می توانند به صورت بالقوه راه حل های کارآمد زیست محیطی تولید کنند، اثبات می کند. بنابراین، برای این صنعت، تولید پاک در مدت طولانی تری انجام می شود.
  کلیدواژه ها: تحلیل هزینه – سود | تولید پاک | اقتصاد محیطی | جلوگیری از آلودگی آب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1411 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  32400 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer