دانلود مقاله و خرید ترجمه:کامپایلر محاسبه گر ساده با استفاده از Lex و YACC - 2011

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده الگوریتم ها ( algorithms )
 • Simple Calculator Compiler Using Lex and YACC کامپایلر محاسبه گر ساده با استفاده از Lex و YACC

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کامپایلر محاسبه گر ساده با استفاده از Lex و YACC


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Simple Calculator Compiler Using Lex and YACC


  منبع:

  978-1-4244-8679-3/11/$26.00 ©2011 IEEE


  نویسنده:

  Mohit Upadhyaya


  چکیده انگلیسی:

  This paper contains the details of how one can develop the simple compiler for procedural lanaguage using Lex (Lexical Analyzer Generator) and YACC (Yet Another Compiler-Compiler). Lex tool helps write programs whose control flow is directed by instances of regular expressions in the input stream. It is well suited for editor-scripts type transformations and for segmenting input in preparation for a parsing routine. Lex tool source is the table of regular expressions and corresponding program fragments. The table is translated to a program which reads an input stream, copying it to an output stream and partitioning the input into strings which match the given expressions. On the other hand YACC tool receives input of the user grammar. Starting from this grammar it generates the C source code for the parser. YACC invokes Lex to scan the source code and uses the tokens returned by Lex to build a syntax tree. With the help of YACC and Lex tool one can write their own compiler.
  Keywords: compiler | lex | yacc | LALR | regular expressions | scanner | parser | optimization | pattern


  چکیده فارسی:

  این مقاله شامل جزئیاتي در مورد اين موضوع است كه چگونه می توان کامپایلر ساده را برای زبان روندي با استفاده از Lex (تجزیه و تحلیل كننده Lexical) و YACC (یکی دیگر از کامپایلرها) توسعه داد. ابزارهاي Lex کمک می کند تا برنامه هایي که جریان را به طور مستقيم توسط نمونه عبارات منظم در جریان ورودی کنترل مي كنند، بنويسند. آن به خوبی برای تغييرات نوع اسکریپت ويرايشگر و برای بخش بندی ورودی در آماده سازی یک روال تجزیه مناسب است. منبع ابزار Lex ، جدول عبارات منظم و هر قطعه از برنامه مربوطه است. جدول به برنامه اي که يك جریان ورودی را مي خواند و آن را به یک جریان خروجی کپی مي كند و ورودی را به رشته هايي پارتیشن بندی مي كند که مطابق با عبارات داده شده هستند، ترجمه مي شود. از سوی دیگر ابزار YACC، ورودی را از کاربر دستور زبان دریافت مي كند. با شروع این دستور زبان آن کد منبع C را برای تجزیه کننده تولید مي كند. YACC فراخوانی Lex برای اسکن كردن کد منبع و استفاده از نشانه های بازگردانده شده توسط Lex برای ساخت یک درخت است. با کمک ابزار YACC و Lex می توانيد کامپایلر خود را بنویسید.
  کلمات کلیدی: کامپایلر | lex می | YACC | LALR | عبارات منظم | اسکنر | تجزیه کننده | بهینه سازی | الگو


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 393 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer