دانلود مقاله و خرید ترجمه:رویکردها و روش های محک زنی در زمینه مدیریت پسماند شهری - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:رویکردها و روش های محک زنی در زمینه مدیریت پسماند شهری - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت شهری ( Urban Management )
 • Benchmarking approaches and methods in the field of urban waste management رویکردها و روش های محک زنی در زمینه مدیریت پسماند شهری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رویکردها و روش های محک زنی در زمینه مدیریت پسماند شهری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Benchmarking approaches and methods in the field of urban waste management


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Cleaner Production 112 (2016) 4377e4386


  نویسنده:

  Walter Leal Filho, Luciana Brandli, Harri Moora c, Jolita Kruopiene , Åsa Stenmarck


  چکیده انگلیسی:

  Waste management is a matter of concern to all countries. It is important both in an urban and in a rural context, being especially acute in the former. Yet, despite the importance of solid waste management in the urban environment, the ways in which many municipalities across the world handle the issue show that there is much room for improvement. The ever-growing amounts of solid waste being produced across the world, especially in developing countries, are mostly due to problems such as lack of policies and financing, as well as the non-availability of irregular services. They compel many local authorities to simply dispose waste, instead of managing it. But even though much is known about individual approaches and methods to manage municipal waste, there is a lack of research which specifically looks at integrated urban waste management. The paper addresses this need by reviewing the state of the art on municipal solid waste management in a sample of developing countries and rapidly growing regions. The paper has identified the fact that the wide range of approaches and available technologies in the field of urban waste management are not being fully used. Also, there is a general lack of governance in this field, which makes it difficult to use waste management systems for improved urban ecological infrastructure. The paper, which pays special attention to experiences from Latin America (with a special focus on Brazil), Asian countries as well as the European Union new Member States (the Baltic States), documents and presents some of their experiences, which may be useful to other developing countries and rapidly growing regions.
  Keywords: Municipal solid waste | Urban waste management | Developing countries


  چکیده فارسی:

  مدیریت مواد زائد یک نگرانی عمده در همه کشورها محسوب می گردد. این عامل هم در زمینه شهری و هم روستایی امری مهم و ضروری بحساب می آید، الاخصوص از آنجاییکه از سالها قبل به یک موضع حاد تبدیل شده بود. با این حال، با وجود اهمیت مدیریت مواد زائد جامد در محیط شهری، راه هایی وجود دارد که در آن بسیاری از شهرداری ها را در سراسر جهان ملزم به رسیدگی به چنین مسائلی نموده و از اینرو نشان دهده که فضای زیادی برای بهبود این شرایط وجود دارد. مقدار رو به رشد و زیادی از مواد زائد جامد در سراسر جهان تولید می شود، به خصوص در کشورهای در حال توسعه، و این عمدتا بخاطر مشکلاتی از قبیل عدم وجودِ سیاست ها و تامین مالی و همچنین غیر قابل دسترس بودن خدمات نامنظم است. آنها بسیاری از مقامات محلی را وادار به دفع سادهء زباله ها به جای مدیریت آن نمودند. اما با وجود اینکه بسیاری از آنها در مورد روش ها و مدیریت زباله های شهری شناخته شده بودند، یک عدم تحقیق در پی آن بوجود آمد که به طور خاصی در مدیریت یکپارچه زباله های شهری بنظر می رسید. این مقاله بسیاری از این نیازها را در بکارگیریِ حالاتی از فنون مدیریت مواد زائد جامد شهری در یک نمونه از کشورهای در حال توسعه و روبه رشد مورد بررسی قرار داد. این مقاله با شناسایی این واقعیت که طیف گسترده ای از روش ها و فن آوری های موجود در زمینه مدیریت پسماند شهری در حال حاضر، به طور کامل استفاده نمی شوند را مورد بررسی خود قرار داد. همچنین، یک فقدان کلی از طریقه مدیریت در این زمینه وجود داشت که استفاده از سیستم های مدیریت زباله ها را برای بهبود زیرساخت های زیست محیطی شهری بسیار دشوار می ساخت. این مقاله، توجه ویژه ای به تجربیات امریکا لاتین (با تمرکز ویژه بر روی برزیل)، کشورهای آسیایی و همچنین اتحادیه اروپا عضو جدید امریکا (کشورهای بالتیک)، اسناد و ارائه برخی از تجارب شان نموده، که ممکن است برای دیگر کشورهای در حال توسعه و مناطق در حال رشد بسیار مفید و سودمند تلقی گردد.
  کلید واژه ها: ضایعات جامد شهری | مدیریت زباله های شهری | کشورهای در حال توسعه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 176 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-شهری
موضوعات
footer