دانلود مقاله و خرید ترجمه:از پرداخت های آلوده به پرداخت های آلوده ای که آلوده نمی کند - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:از پرداخت های آلوده به پرداخت های آلوده ای که آلوده نمی کند - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق جرم و جزا ( Criminal Law )
 • From ‘polluter pays’ to ‘polluter does not pollute’ از "پرداخت های آلوده" به "پرداخت های آلوده ای که آلوده نمی کند"
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  از "پرداخت های آلوده" به "پرداخت های آلوده ای که آلوده نمی کند"


  عنوان انگلیسی مقاله:

  From ‘polluter pays’ to ‘polluter does not pollute’


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Geoforum 71 (2016) 62–65


  نویسنده:

  Deniz Tekayak


  چکیده انگلیسی:

  Non-binding agreements, minor sanctions in the form of payment obligations and shaming have been the usual policy responses against environmental harms. In addition to this, many existing pieces of legislation on international environmental law and governance are based on good intent and voluntary agreement and they have proven to be limited or ineffective. This article argues that, at the current state of the climate crisis, there is no more room for negotiations and proposals which lead to false solutions. Acknowledging that, legal solutions to environmental problems require new formulations which incorporate a different understanding of nature and its non-human inhabitants; this article suggests that an international law of ecocide has the potential to become a very powerful tool to transform structures which cause environmental damage and climate crimes.
  Keywords: Ecocide | Climate change | Crimes against peace | Environmental degradation | International law | Ecological justice


  چکیده فارسی:

  قراردادهای بدون نقض، ضمانت های اجرایی کوچک به شکل اجبار به پرداخت و تقلب و ریاکاری، واکنش های سیاسی معمول دربرابر زیان های محیطی بوده است. علاوه بر این، بسیاری از گونه های موجود قانون درمورد قانون و نظارت بین المللی محیطی بر مبنای نیت خوب و قرارداد داوطلبانه هستند و اثبات شده است که محدود یا غیرموثر هستند. این مقاله در شرایط فعلی بحران آب و هوایی، بحث می کند که هیچ اتاق فکر و گفتگو و پیشنهاد بیشتری وجود ندارد که منجر به راه حل های غلط شود. باتوجه به این، راه حل های قانونی درباره مشکلات محیطی نیازمند فرمول سازی های جدیدی است که یک درک بهتری از طبیعت و ساکنان غیر انسانی آن ایجاد کند؛ این مقاله بحث می کند که یک قانون بین المللی درباره تخریب محیط این توانایی را دارد که یک ابزار قدرتمند برای تغییر دادن ساختارهایی شود که باعث آسیب محیطی و جرائم آب و هوایی می شوند.
  کلیدواژه ها: آسیب به محیط | تغییرات آب و هوایی | جرائم در برابر صلح | تخریب محیطی | قانون بین المللی | عدالت زیست محیطی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 46 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حقوق-جرم-و-جزا
موضوعات
footer