دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی استفاده از کمربند ایمنی در میان رانندگانی از مقاطع مختلف آموزشی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی استفاده از کمربند ایمنی در میان رانندگانی از مقاطع مختلف آموزشی - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش و پرورش ( Education )
 • Investigation of seat belt use among the drivers of different education levels بررسی استفاده از کمربند ایمنی در میان رانندگانی از مقاطع مختلف آموزشی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی استفاده از کمربند ایمنی در میان رانندگانی از مقاطع مختلف آموزشی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Investigation of seat belt use among the drivers of different education levels


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Safety Science 50 (2012) 1005–1008


  نویسنده:

  Ahmet Demirer, Mesut Durat, Can Has imoglu


  چکیده انگلیسی:

  Seat belt use habit has been investigated according to the education level of drivers. Copies of a questionnaire were distributed to 1000 participants of four different education levels. Factors such as seat belt usage habit, restricting factors and crash data have been investigated. Data have been analyzed with SPSS 15.0 software. Increased level of education leads to increased seat belt usage, lower numbers of crashes and crash severities. The factors restricting seat belt use are lack of habit, discomfort and short distance driving. The use of precaution signal and increases in comfort can increase seat belt usage. The primary and high school education on traffic safety and seat belt usage has been serving the purpose.
  Keywords: Seat belt | Educational variations | Motor vehicle crashes | Traffic safety


  چکیده فارسی:

  استفاده از کمربند ایمنی با توجه به سطح آموزش رانندگان مورد بررسی قرار گرفته است. نسخه هایی از یک پرسشنامه برای 1000 شرکت کننده در چهار سطح مختلفِ آموزشی پخش شد. عواملی مانند عادت استفاده از کمربند ایمنی، عواملی را محدود و داده های تصادفی را مورد بررسی قرار داد. داده ها با نرم افزار SPSS 15.0 مورد تجزیه و تحلیل قرار داده شد. افزایش سطح آموزشی منجر به افزایش استفاده از کمربند ایمنی ، شمارِ پایین تصادفات و شدت تصادفات را در بر داشت. عوامل در استفاده از کمربند ایمنی، عدم عادت، ناراحتی و رانندگی با فاصله کوتاه بسیار محدود گشته بود. استفاده از علائم احتیاطی و افزایش راحتی می تواند استفاده از کمربند ایمنی را افزایش دهد. مدارس ابتدایی و دبیرستان استفاده از کمربند ایمنی را هدف عمدهء خود در آموزش طرح های ترافیکی تلقی نمودند.
  کلید واژه ها: کمربند ایمنی | تغییرات آموزشی| تصادفات وسایل نقلیه موتوری | ایمنی در ترافیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2527 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer