دانلود مقاله و خرید ترجمه:تئوری هایی از رفتار به اشتراک گذاری دانش در استراتژی تجارت - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تئوری هایی از رفتار به اشتراک گذاری دانش در استراتژی تجارت - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • Theories of Knowledge Sharing Behavior in Business Strategy تئوری هایی از رفتار به اشتراک گذاری دانش در استراتژی تجارت
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تئوری هایی از رفتار به اشتراک گذاری دانش در استراتژی تجارت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Theories of Knowledge Sharing Behavior in Business Strategy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance 37 ( 2016 ) 545 – 553


  نویسنده:

  Norfadzilah Abdul Razak, Faizuniah Pangil, Md Lazim Md Zin, Noor Azlina Mohamed Yunus, Nini Hartini Asnawi


  چکیده انگلیسی:

  Inspiring people to share knowledge and experience at workplaces has gained attention among the researchers to determine the ways of motivating employees to knowledge sharing behavior. In order to promote knowledge-sharing behavior, people in business need to understand the influences and the mechanism that drives individually to contribute their valuable knowledge with others. This paper reviews the nature of knowledge sharing and theories underlying knowledge sharing behavior to understand the factors that influence individual behavior to share their knowledge. Several theories have been applied to study knowledge-sharing behavior included theory of reasoned action (TRA), theory of planned behavior (TPB) and social exchange theory (SET). The literature review was conducted to identify the association of the theories, practices and knowledge sharing behavior. Initial discussion in this paper, was discussing the nature of knowledge sharing and common practices of knowledge sharing behavior. The literature review determined willingness, business citizenship behavior and commitment represent as an individual knowledge sharing behavior. While, the theories identified that attitude, subjective norms, perceived behavioral control, and exchange of maximizing benefits and minimize cost in turn leads to drive individual towards knowledge sharing behavior. The finding contributes to the individual and business in understanding the factors that drive to knowledge sharing behavior.
  Keywords: Knowledge Management | Knowledge Sharing | Knowledge Sharing Behavior


  چکیده فارسی:

  افراد الهام بخش برای به اشتراک گذاری دانش و تجربه در محل کار،توجهاتی را در میان محققان به دست آورده اند تا راه های ایجاد انگیزه در کارکنان را برای رفتار اشتراک گذاری دانش تعیین نمایند.به منظور ترویج رفتار به اشتراک گذاری دانش،افراد در تجارت به درک تاثیرات و مکانیزم نیاز داشته که همواره آن ها را هدایت کرده تا دانش ارزشمند خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.این مقاله ماهیت به اشتراک گذاری دانش را بررسی کرده و تئوری ها،رفتار به اشتراک گذاری دانش را برای درک عوامل موثر بر رفتار فردی برای به اشتراک گذاری دانش خود،به عنوان اساس در نظر می یگرند.نظریه های متعددی به کار برده شده اند تا رفتار به اشتراک گذاری دانش را بررسی نمایند که شامل تئوری عمل منطقی(TRA)،تئوری رفتار برنامه ریزی شده(TPB) و تئوری تبادل اجتماعی (SET) می باشد.بررسی مقاله برای شناسایی ارتباط تئوری ها،شیوه ها و رفتار به اشتراک گذاری دانش انجام شد.مبحث اولیه در این مقاله،در مورد ماهیت به اشتراک گذاری دانش بحث کرده است.بررسی مقاله،تمایل،رفتار شهروندی تجارت و تعهد را که به عنوان یک رفتار به شتارک گذاری دانش فردی ارائه می کند را تعیین می کند.در حالی تئوری ها شناسایی شده اند که نگرش ،هنجارهای درونی ،کنترل رفتاری درک شده و تبادل منافع حداکثری و به حداقل رساندن هزینه به نوبه خود منجر به هدایت فرد به سوی رفتار به اشتراک گذاری دانش می شود.این یافته ها با فرد و تجارت در درک عواملی که رفتار به اشتراک گذاری دانش را هدایت می کند،مشارکت و همکاری می کند.
  کلمات کلیدی:مدیریت دانش | به اشتراک گذاری دانش | رفتار به اشتراک گذاری دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 49 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer