دانلود مقاله و خرید ترجمه:آزمایش میدانی بر روی رسانه های حزبی و مشارکت در یک نظام رسانه ای تازه آزادشده - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آزمایش میدانی بر روی رسانه های حزبی و مشارکت در یک نظام رسانه ای تازه آزادشده - 2015
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم سیاسی 1 ( political science )
 • Partisan Media and Engagement: A Field Experiment in a Newly Liberalized System آزمایش میدانی بر روی رسانه های حزبی و مشارکت در یک نظام رسانه ای تازه آزادشده
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آزمایش میدانی بر روی رسانه های حزبی و مشارکت در یک نظام رسانه ای تازه آزادشده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Partisan Media and Engagement: A Field Experiment in a Newly Liberalized System


  منبع:

  Political Communication, 00:1–19, 2015, Copyright © Taylor and Francis Group, LLC


  نویسنده:

  DEVRA C. MOEHLER and JEFFREY CONROY-KRUTZ


  چکیده انگلیسی:

  How does media exposure affect political engagement in newly liberalized systems? Some celebrate newly vibrant and diverse media, believing that they mobilize citizens. Others worry that these outlets, which are often partisan, dampen engagement. We theorize that exposure to political programming engenders interest in politics irrespective of program bias, but that interest does not necessarily beget action. Partisan media affect participation only when altering attitude strength, and thus motivations. To evaluate media effects on interest and participation, we conducted a field experiment in Ghana, in which subjects in tro-tros (commuter vans) were randomly exposed to different types of live talk radio. We find that partisan and nonpartisan media increased political interest, but not participation. Instead, exposure to alternate perspectives on cross-cutting media (i.e., those biased against subjects’ partisan preferences) heightened ambivalence and dampened participation, measured as signing a petition to parties. Partisan media simultaneously increased interest and decreased participation.
  Keywords: Africa | engagement field experiment | participation | partisan media


  چکیده فارسی:

  مواجهه با رسانه¬¬ها چه تأثیری بر مشارکت سیاسی در نظام¬های تازه آزادشده دارد؟ برخی پژوهشگران از رسانه¬های جدید فعال و متنوع استقبال می¬کنند و معتقدند که این رسانه¬ها باعث مشارکت شهروندان می¬شوند. برخی دیگر نگران آن هستند که این ابزارها که غالباً حزبی هستند باعث کاهش مشارکت شوند. به نظر ما مواجهه با برنامه¬¬های سیاسی صرفنظر از جهت¬گیری برنامه¬ها باعث علاقه¬مندی مردم به سیاست می¬شود اما این علاقه لزوماً به اقدام منجر نمی¬شود. رسانه¬های حزبی فقط زمانی بر مشارکت تأثیر می-گذارند که قدرت نگرش و در نتیجه انگیزه¬ها را تغییر بدهند. برای ارزیابی آثار رسانه¬ها بر علاقه و مشارکت مردم آزمایشی میدانی در غنا انجام دادیم و در این آزمایش انواع مختلف گفتگوهای رادیویی زنده به صورت تصادفی برای افراد داخل ون¬های مسافربری پخش شد. نتایج نشان داد که رسانه¬های حزبی و غیر حزبی باعث افزایش علاقه سیاسی می¬شوند اما بر مشارکت تأثیری ندارند. در مقابل، مواجهه با دیدگاه¬های دیگر در رسانه¬های مخالف (یعنی دیدگاه¬هایی که بر خلاف علایق حزبی افراد مورد مطالعه است) باعث افزایش علاقه آن¬ها و کاهش مشارکت آن¬ها می¬شود (این متغیرها بر اساس امضای درخواست از احزاب اندازه¬گیری می¬شود). رسانه¬های حزبی به طور همزمان باعث افزایش علاقه و کاهش مشارکت می¬شوند.
  کلیدواژه¬ها: آفریقا | آزمایش میدانی مشارکت | مشارکت | رسانه های حزبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 20
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 115 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-سیاسی-1
موضوعات
footer