دانلود مقاله و خرید ترجمه:شناسایی عوامل موفقیت و شکست بازمهندسی فرایندهای کسب و کار - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:شناسایی عوامل موفقیت و شکست بازمهندسی فرایندهای کسب و کار - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Understanding Critical Success and Failure Factors of Business Process Reengineering شناسایی عوامل موفقیت و شکست بازمهندسی فرایندهای کسب و کار

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شناسایی عوامل موفقیت و شکست بازمهندسی فرایندهای کسب و کار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Understanding Critical Success and Failure Factors of Business Process Reengineering


  منبع:

  International Review of Management and Business Research, 2013, V ol.2 Issue.1


  نویسنده:

  MUHAMMAD NAUMAN HABIB


  چکیده انگلیسی:

  In today’s business world with rapid change and global expansion, the trends are also changing. Companies are shifting from product centered approach to customer oriented approach. Therefore the priorities are also changing and the companies are trying to satisfy their customers to deliver what they want in terms of values. Thus, to meet customer’s need and expectation and to get competitive advantage, a need to change in existent process arises. Companies need to identify the tasks that are unnecessary, causing delay and inefficiency, identification of areas and jobs that can be reengineered with the help of developed and up to date technology. Thus, BPR provides roadmap to achieve organizational goals that results in profit optimization and productivity enhancement.
  Key Words: Business Process Reengineering | Profit Maximization | Information Technology and organizational structure.


  چکیده فارسی:

  در دنیای امروزی کسب و کار و با توجه به تغییرات سریع و توسعه جهانی، روندها نیز در حال تغییر هستند. شرکت¬ها در حال تغییر جهت از رویکرد محصول¬محور به سمت رویکرد مشتری¬محور هستند. بنابراین اولویت¬ها نیز در حال تغییر هستند و شرکت¬ها تلاش می¬کنند تا مشتریان را راضی کنند و ارزش مورد انتظار آن¬ها را ارائه کنند. در نتیجه، برای برطرف کردن نیاز و انتظار مشتری و کسب مزیت رقابتی، تغییر فرایندهای موجود الزامی است. شرکت¬ها باید فعالیت¬هایی را که غیرضروری هستند، موجب تأخیر و ناکارآمدی می¬شوند و حوزه¬ها و کارهایی که امکان بازمهندسی آن¬ها با کمک تکنولوژی پیشرفته و به¬روز وجود دارد، شناسایی کنند. بنابراین BPR نقشه راهی برای دستیابی به اهداف سازمانی فراهم می¬کند که به بهینه¬سازی سود و ارتقای بهره¬وری منجر می¬شود.
  کلیدواژه¬ها: بازمهندسی فرایندهای کسب و کار | حداکثرسازی سود | فناوری اطلاعات و ساختار سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 198 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer