دانلود مقاله و خرید ترجمه:ادراک از برند، ثبات جریان نقدی و سیاست مالی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ادراک از برند، ثبات جریان نقدی و سیاست مالی - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت برند ( Brand management )
 • Brand perception, cash flow stability, and financial policy ادراک از برند، ثبات جریان نقدی و سیاست مالی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ادراک از برند، ثبات جریان نقدی و سیاست مالی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Brand perception, cash flow stability, and financial policy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Financial Economics 110 (2013) 232–253


  نویسنده:

  Yelena Larkin


  چکیده انگلیسی:

  This paper demonstrates that intangible assets play an important role in financial policy. Using a proprietary database of consumer brand evaluation, I show that positive consumer attitude toward a firms products alleviates financial frictions and provides additional net debt capacity, as measured by higher leverage and lower cash holdings. Brand perception affects financial policy through reducing overall firm riskiness, as strong consumer evaluations translate into lower future cash flow volatility as well as higher credit ratings for potentially volatile firms. The impact of brand is stronger among small firms, contradicting a number of reverse causality and omitted variables explanations.
  Keywords: Financial policy | Capital structure | Cash flow volatility | Cash holdings | Brand


  چکیده فارسی:

  این مقاله اثبات می¬کند که دارایی¬های نامشهود نقش مهمی در سیاست مالی ایفا می¬کنند. با استفاده از پایگاه داده اختصاصی ارزیابی مصرف¬کنندگان از برندها نشان می¬دهم که نگرش مثبت مصرف¬کننده نسبت به محصولات یک بنگاه اصطکاک مالی را کاهش می¬دهد و خالص ظرفیت بدهی را (که با اهرم بالاتر و موجودی نقدی کمتر سنجیده می¬شود) افزایش می¬دهد. ادراک از برند با کاهش مجموع خطرپذیری بنگاه بر سیاست مالی تأثیر می¬گذارد، زیرا ارزیابی¬های مثبت مصرف¬کنندگان باعث کاهش نوسان جریان نقدی آتی و نیز افزایش رتبه اعتباری بنگاه¬های بالقوه پرنوسان می¬شود. تأثیر برند در میان بنگاه¬های کوچک¬تر بیشتر است که با تعدادی از استدلال¬های علّیّت معکوس و متغیرهای حذف¬شده تناقض دارد.
  کلیدواژه: سیاست مالی | ساختار سرمایه | نوسان جریان نقدی | موجودی نقد | برند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 62

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1032 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer