دانلود مقاله و خرید ترجمه:مفهوم مهندسی انعطاف پذیری در شرکتهای با و بدون سیستم های مدیریت امنیت و سلامت شغلی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مفهوم مهندسی انعطاف پذیری در شرکتهای با و بدون سیستم های مدیریت امنیت و سلامت شغلی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • The resilience engineering concept in enterprises with and without occupational safety and health management systems مفهوم مهندسی انعطاف پذیری در شرکتهای با و بدون سیستم های مدیریت امنیت و سلامت شغلی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مفهوم مهندسی انعطاف پذیری در شرکتهای با و بدون سیستم های مدیریت امنیت و سلامت شغلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The resilience engineering concept in enterprises with and without occupational safety and health management systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Safety Science 82 (2016) 190–198


  نویسنده:

  Małgorzata Pe ˛ciłło


  چکیده انگلیسی:

  In this study, I examine whether the resilience engineering concept is related to the implementation of occupational safety and health management systems (OSH MSs) and to safety levels in Polish enterprises of different sizes and activities. A relative risk category was applied to the surveyed enterprises to allow for comparability among enterprises representing different hazards resulting from different types of activities and employment levels. The results showed that there is no relationship between the presence of OSH MSs and either the safety level or the level of the resilience concept. However, statistically signif icant differences were observed between enterprises in the extremely high-risk category and enterprises in the other risk categories.
  Keywords: Resilience engineering | Occupational safety and health | management system | Occupational accidents | Severity rate | Frequency rate


  چکیده فارسی:

  در این تحقیق، من بررسی می کنم که آیا مفهوم مهندسی انعطاف پذیری به برقراری امنیت شغلی و سیستمهای مدیریت سلامت و به سطوح ایمنی در شرکتهای لهستانی دارای اندازه و فعالیتهای مختلف مربوط می شود یا خیر. یک دسته ریسک مربوطه برای شرکتهای بررسی شده جهت ایجاد مقایسه پذیری بین شرکتهایی که دارای خطرات مختلف ناشی از انواع مختلف فعالیتها و سطوح استخدامی بودند، به کار گرفته شد. نتایج نشان داد که هیچ رابطه ای بین وجود امنیت شغلی و سیستمهای مدیریت سلامت و سطح ایمنی و یا سطح مفهوم انعطاف پذیری وجود ندارد. با این حال، تفاوتهای آماری قابل توجهی بین شرکتها در دسته های دارای ریسک بالا و شرکتهای دسته های دیگر ریسک مشاهده شد.
  کلمات کلیدی: مهندسی انعطاف پذیری | سلامت و امنیت شغلی | سیستم مدیریت | حوادث شغلی | نرخ سفتی | نرخ فرکانس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 137 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer