دانلود مقاله و خرید ترجمه:چارچوب مدیریت ریسک امنیت اطلاعات برای محیط های محاسبات ابری - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چارچوب مدیریت ریسک امنیت اطلاعات برای محیط های محاسبات ابری - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • Information Security Risk Management Framework for the Cloud Computing Environments چارچوب مدیریت ریسک امنیت اطلاعات برای محیط های محاسبات ابری

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چارچوب مدیریت ریسک امنیت اطلاعات برای محیط های محاسبات ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Information Security Risk Management Framework for the Cloud Computing Environments


  منبع:

  IEEE International Conference on Computer and Information Technology (CIT 2010)


  نویسنده:

  Xuan Zhang, Nattapong Wuwong, Hao Li, Xuejie Zhang


  چکیده انگلیسی:

  The security risks associated with each cloud delivery model vary and are dependent on a wide range of factors including the sensitivity of information assets, cloud architectures and security controls involved in a particular cloud environment [7].Over time, organizations tend to relax their security posture. To combat a relaxation of security, the cloud provider should perform regular security assessments [3]. Risk management framework is one of security assessment tool to reduction of threats and vulnerabilities and mitigates security risks. The goal of this paper is to present information risk management framework for better understanding critical areas of focus in cloud computing environment, to identifying a threat and identifying vulnerability. This framework is covering all of cloud service models and cloud deployment models. Cloud provider can be applied this framework to organizations to do risk mitigation.
  Keywords : cloud computing | risk management framwork


  چکیده فارسی:

  ریسک های امنیتی مربوط به هر مدل ارائه محاسبات ابری متفاوت است و به گستره وسیعی از عوامل از جمله حساسیت دارایی های اطلاعاتی، معماری محاسبات ابری و کنترل های امنیتی موجود در یک محیط محاسبات ابری خاص بستگی دارد ]7[. سازمان ها در طول زمان مایل به کم کردن شرایط امنیتی خود هستند. برای جلوگیری از این موضوع، تأمین کننده سرویس ابری باید ارزیابی های منظم امنیتی را انجام دهد ]3[.چارچوب مدیریت ریسک یکی از ابزارهای ارزیابی امنیتی برای کاهش تهدیدات و آسیب پذیری ها است و ریسک های امنیتی را کاهش می دهد. هدف این مقاله ارائه چارچوب مدیریت ریسک اطلاعات برای درک بهتر حوزه های حیاتی تمرکز در محیط محاسبات ابری به منظور شناسایی یک تهدید و شناسایی آسیب پذیری است. این چارچوب تمام مدل های سرویس ابری و مدل های توزیع ابری را پوشش می دهد. تأمین کننده سرویس ابری می تواند این چارچوب را به منظور کاهش ریسک در سازمان ها به کار بگیرد.
  کلیدواژه ها: محاسبات ابری | چارچوب مدیریت ریسک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 521 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer