دانلود مقاله و خرید ترجمه:کارکردهای مثبت و منفی پاداش های مالی چیست: چگونه به کارکنان پاداش مالی بدهیم؟ - 2013

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • What monetary rewards can and cannot do: How to show employees the money کارکردهای مثبت و منفی پاداش های مالی چیست: چگونه به کارکنان پاداش مالی بدهیم؟

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کارکردهای مثبت و منفی پاداش های مالی چیست: چگونه به کارکنان پاداش مالی بدهیم؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  What monetary rewards can and cannot do: How to show employees the money


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Business Horizons (2013) 56, 241—249


  نویسنده:

  Herman Aguinis , Harry Joo, Ryan K. Gottfredson


  چکیده انگلیسی:

  Monetary rewards can be a very powerful determinant of employee motivation and performance which, in turn, can lead to important returns in terms of firm-level performance. However, monetary rewards do not always lead to these desirable outcomes. We discuss in this installation of Human Performance what monetary rewards can and cannot do, and reasons why, in terms of improving employee performance. Also, we offer research-based recommendations including the following five general principles to guide the design of successful monetary reward systems: (1) define and measure performance accurately, (2) make rewards contingent on performance, (3) reward employees in a timely manner, (4) maintain justice in the reward system, and (5) use monetary and nonmonetary rewards. In addition, we offer specific research-based guidelines for implementing each of the five principles. In short, our article summarizes research-based findings and offers recommendations that will allow managers and other organizational decision makers to understand when and why monetary reward systems are likely to be successful in terms of enhancing employee motivation and performance.
  KEYWORDS: Motivation | Compensation | Human resource | management | Individual performance | Employee retention


  چکیده فارسی:

  پاداش های مالی می توانند عامل تعیین کننده قدرتمندی برای انگیزشو عملکرد کارکنان باشند که به نوبه خود می توانند منجر به بازده قابل توجه عملکرد سطح بنگاه شود. اما پاداش های مالی همیشه منجر به این نتایج مطلوب نمی شود. ما در این بخش از عملکرد انسانی درباره کارکردهای مثبت و منفی پاداش های مالی و دلایل بهبود عملکرد کارکنان بحث می کنیم. همچنین توصیه های پژوهشی از جمله پنج اصل کلی زیر را برای هدایت طراحی سیستم های پاداش مالی موفق ارائه می کنیم: (1) تعریف و اندازه گیری دقیق عملکرد، (2) وابسته کردن پاداش به عملکرد، (3) ارائه به موقع پاداش به کارکنان، (4) حفظ عدالت در سیستم پاداش و (5) استفاده از پاداش های مالی و غیر مالی. علاوه بر این، دستورالعمل های مبتنی بر پژوهش خاصی را برای اجرای هر یک از این پنج اصل ارائه می کنیم. به طور خلاصه، مقاله ما یافته های پژوهشی را خلاصه می کند و توصیه هایی را ارائه می کند که به مدیران و سایر تصمیم گیران سازمانی امکان می دهد تا بفهمند به احتمال زیاد چه زمانی و چرا سیستم های پاداش در افزایش انگیزش و عملکرد کارکنان موفق هستند.
  کلیدواژه ها: انگیزش | جبران خدمات | منابع انسانی | مدیریت | عملکرد فردی | ابقای کارکنان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 62 کیلوبایت


  قیمت: 27000 تومان  24300 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer