دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر بدهی بر سودآوری شرکت: شواهدی از بخش خدمات فرانسه - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر بدهی بر سودآوری شرکت: شواهدی از بخش خدمات فرانسه - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • The effect of debt on corporate profitability Evidence from French service sector تأثیر بدهی بر سودآوری شرکت: شواهدی از بخش خدمات فرانسه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأثیر بدهی بر سودآوری شرکت: شواهدی از بخش خدمات فرانسه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The effect of debt on corporate profitability Evidence from French service sector


  منبع:

  Cahiers économiques de Bruxelles 56(1):43-59 • January 2013


  نویسنده:

  Mazen KEBEWAR


  چکیده انگلیسی:

  Current study aims to provide new empirical evidence on the impact of debt on corporate profitability. This impact can be explained by three essential theories: signaling theory, tax theory and the agency cost theory. Using panel data sample of 2240 French non listed companies of service sector during 1999-2006. By utilizing generalized method of moments (GMM) econometric technique on three measures of profitability ratio (PROF1, PROF2 and ROA), we show that debt ratio has no effect on corporate profitability, regardless of the size of company (VSEs, SMEs or LEs).
  Keywords: Debt | GMM | Panel data | Profitability.


  چکیده فارسی:

  هدف این مطالعه ارائه شواهد تجربی جدید درباره تأثیر بدهی بر سودآوری شرکت است. این تأثیر را می توان با سه نظریه اساسی توضیح داد: نظریه علامت دهی، نظریه مالیات و نظریه هزینه نمایندگی. با استفاده از نمونه داده های پنل 2240 شرکت فرانسوی غیر بورسی از بخش خدمات در طول سال های 1999 تا 2006. با استفاده از تکنیک اقتصادسنجی روش گشتاورهای تعمیم یافته (GMM) بر روی سه معیار نسبت سودآوری (PROF1، PROF2 و ROA) نشان می دهیم که نسبت بدهی صرفنظر از اندازه شرکت (VSE، SME یا LE) هیچ تأثیری بر سودآوری شرکت ندارد.
  کلیدواژه ها: بدهی | GMM | داده های پنل | سودآوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 833 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer