دانلود مقاله و خرید ترجمه:حق تألیف و مبارزه بر سر آن: قانون حقوق تألیف و اقتصاد دیجیتال - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حق تألیف و مبارزه بر سر آن: قانون حقوق تألیف و اقتصاد دیجیتال - 2013
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق عمومی ( Public law )
 • Copyrights and copyfights: copyright law and the digital economy حق تألیف و مبارزه بر سر آن: قانون حقوق تألیف و اقتصاد دیجیتال

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حق تألیف و مبارزه بر سر آن: قانون حقوق تألیف و اقتصاد دیجیتال


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Copyrights and copyfights: copyright law and the digital economy


  منبع:

  Int. J. Technology Policy and Law, Vol. 1, No. 3, 2013


  نویسنده:

  Terry Flew, Nicolas Suzor, Bonnie Rui Liu


  چکیده انگلیسی:

  This paper will consider questions around the reform of copyright law, and how they are increasingly being framed by the challenges of the digital economy. It discusses the review of copyright and the digital economy being undertaken by the Australian Law Reform Commission, with particular reference to the costs and benefits of copyright law to consumers and creative producers. We argue that there is a pressing need to develop fair copyright rules that encourage investment in the digital economy, allow widespread dissemination of knowledge through society, and support the innovative reuse of copyright works. To better align copyright law with these goals, we recommend that Australia introduce an open ended ‘fair use’ style copyright exception, and encourage the development of a digital copyright exchange of the sort discussed in the UK by the Hargreaves and Hooper Reports.
  Keywords: copyright law | intellectual property | digital copyright exchange | DCX | fair use | open access | creative industries.


  چکیده فارسی:

  این مقاله مسائل مربوط به اصلاح قانون حق تألیف و نحوه تأثیرپذیری روزافزون آن از مشکلات اقتصاد دیجیتال را بررسی می کند. این مقاله با توجه ویژه به هزینه ها و منافع قانون حق تألیف برای مشتریان و تولیدکنندگان خلاق درباره بررسی حق تألیف و اقتصاد دیجیتال که کمیسیون اصلاح قوانین استرالیا در حال انجام آن استبحث می کند. به اعتقاد ما تدوین قوانین عادلانه حق تألیف که سرمایه گذاری در اقتصاد دیجیتال را تشویق کند، امکان توزیع گسترده دانش در میان جامعه را فراهم کند و به استفاده مجدد و نوآورانه از آثار دارای حق تألیف کمک کند، نیازی مبرم است. پیشنهاد می کنیم استرالیا برای همسویی بهتر قوانین حق تألیف با این اهداف، استثنای قابل تغییر «استفاده منصفانه» از حق تألیف را اضافه کند و ایجاد یک بورس دیجیتالحق تألیف (به همان شکل که گزارش های هارگریوز و هوپر در بریتانیا درباره آن بحث می کنند) را تشویق کند.
  کلیدواژه ها: قانون حق تألیف | مالکیت فکری | بورس دیجیتالحق تألیف | DCX | استفاده منصفانه | دسترسی آزاد | صنایع خلاق.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 101 کیلوبایت


  قیمت: 22000 تومان  17600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حقوق-عمومی
موضوعات
footer