دانلود مقاله و خرید ترجمه:سابقه حسابرسی، تخصص حسابرس و تأخیر در حسابرسی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سابقه حسابرسی، تخصص حسابرس و تأخیر در حسابرسی - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Audit tenure, auditor specialization and audit report lag سابقه حسابرسی، تخصص حسابرس و تأخیر در حسابرسی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سابقه حسابرسی، تخصص حسابرس و تأخیر در حسابرسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Audit tenure, auditor specialization and audit report lag


  منبع:

  Managerial Auditing Journal, Vol. 29 No. 6, 2014, pp. 490-512, © Emerald Group Publishing Limited


  نویسنده:

  Mai Dao, Trung Pham


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – This paper aims to examine the association between audit firm tenure and audit report lag (ARL) and the impact of auditor industry specialization on the association between audit firm tenure and ARL.
  Design/Methodology/Approach – Using Habib and Bhuiyan’s (2011) method of measuring auditor industry specialization, the authors examine the sample of 7,291 firm-year observations from 2008 to 2010.
  Findings – The authors find that auditor industry specialization (regardless of city-level, national-level and joint city- and national-level industry specialization) weakens the positive association between ARL and short audit firm tenure, suggesting that auditor industry specialization complements the negative effect of short audit firm tenure on ARL.
  Originality/value – First, the authors add to the literature by answering the question of whether hiring industry auditor specialists is an effective way to shorten ARL created by short audit tenure. The authors provide some evidence that the concern of short audit tenure leading to longer ARL is reduced by hiring an industry-specialized auditor. Prior research mainly focuses on identifying the determinants of ARL without going further to find out which are the effective ways to reduce the audit delay. Second, their findings can somehow resolve the debate on whether audit firm rotation should be mandatory. A new auditor’s lack of knowledge of clients’ business operations during the early years of audit engagements results in longer ARL, which eventually influences the clients’ financial performance. The authors’ result suggests the firms can reduce this adverse consequence by hiring an industry-specialized auditor. Finally, their findings may provide helpful information to firms in selecting external auditors, public accounting firms in selecting a differentiation strategy and regulators in mandating audit firm rotation.
  Keywords: Audit firm tenure | Audit report lag | Auditor industry specialization
  Paper type Research paper


  چکیده فارسی:

  هدف- هدف این مقاله بررسی ارتباط بین سابقه بنگاه حسابرسی و تأخیر در ارائه گزارش حسابرسی (ARL) و تأثیر تخصص حسابرس در صنعت بر ارتباط بین سابقه بنگاه حسابرسی و ARL است.
  طراحی/ متدولوژی/ روش- نویسندگان این مقاله با استفاده از روش حبیب و بویان (2011) برای اندازه گیری تخصص حسابرس در صنعت به بررسی نمونه ای متشکل از 7291 مشاهده بنگاه-سال از سال 2008 تا 2010 پرداختند. v یافته ها- مشاهده شد که تخصص حسابرس در صنعت (صرفنظر از تخصص حسابرس در سطح شهر، در سطح کشور و تخصص حسابرس در سطح شهر و کشور) باعث تضعیف ارتباط بین ARL و سابقه کم بنگاه حسابرسی می شود، این نتیجه نشان می دهد که تخصص حسابرس در صنعت تأثیر منفی سابقه اندک بنگاه حسابرسی را بر ARL تکمیل می کند.
  اصالت/ ارزش- اول این که نویسندگان با پاسخ به این سوال که آیا استخدام حسابرسان متخصص در صنعت روش مناسبی برای کاهش ARL ناشی از سابقه اندک حسابرسی است یا خیر، به غنای منابع موجود کمک می کنند. نویسندگان شواهدی را ارائه می کنند مبنی بر این که استخدام یک حسابرس متخصص در صنعت باعث کاهش نگرانی در مورد تأثیر سابقه کم حسابرسی بر طولانی تر شدنARLمی شود. تمرکز پژوهش های قبلی عمدتاً بر شناسایی عوامل تعیین کننده ARL بوده است بدون آن که بررسی های بیشتری انجام شود تا مشخص گردد که کدام یک از آن ها روش های مؤثری برای کاهش تأخیر در حسابرسی هستند. دوم این که، یافته های آن ها می تواند تا حدی بحث و جدل ها بر سر لزوم اجباری شدن تعویض بنگاه حسابرسی را حل کند. عدم شناخت حسابرس جدید از عملیات تجاری مشتریان در طول سال های اولیه فعالیت های حسابرسی به طولانی شدن ARL منجر می شود، که در نهایت بر عملکرد مالی مشتریان تأثیر می گذارد. نتایج نویسندگان نشان می دهد که بنگاه ها می توانند این پیامد منفی را با استخدام یک حسابرس متخصص در صنعت کاهش بدهند. در نهایت، یافته های آن ها می تواند اطلاعات مفیدی در مورد انتخاب حسابرسان بیرونی برای بنگاه ها، اطلاعاتی در مورد انتخاب استراتژی تمایز برای بنگاه های حسابداری دولتی، و اطلاعاتی درباره اجباری کردن تعویض بنگاه حسابرسی برای مقررات گذاران فراهم کند.
  کلیدواژه ها: سابقه بنگاه حسابرسی | تأخیر در گزارش حسابرسی | تخصص حسابرس در صنعت
  نوع مقاله: مقاله پژوهشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 37

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1185 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer