دانلود مقاله و خرید ترجمه:عدالت انرژی: یک مرور مفهومی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:عدالت انرژی: یک مرور مفهومی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت انرژی ( Energy Management )
 • Energy justice: A conceptual review عدالت انرژی: یک مرور مفهومی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عدالت انرژی: یک مرور مفهومی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Energy justice: A conceptual review


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Energy Research and Social Science 11 (2016) 174–182


  نویسنده:

  Kirsten Jenkins a,∗, Darren McCauley a, Raphael Heffron b, Hannes Stephan c, Robert Rehner a


  چکیده انگلیسی:

  Energy justice has emerged as a new crosscutting social science research agenda which seeks to apply justice principles to energy policy, energy production and systems, energy consumption, energy activism, energy security and climate change. A conceptual review is now required for the consolidation and logical extension of this field. Within this exploration, we give an account of its core tenets: distributional, recognition and procedural. Later we promote the application of this three-pronged approach across the energy system, within the global context of energy production and consumption. Thus, we offer both a conceptual review and a research agenda. Throughout, we explore the key dimensions of this new agenda – its evaluative and normative reach – demonstrating that energy justice offers, firstly, an opportunity to explore where injustices occur, developing new processes of avoidance and remediation and recognizing new sections of society. Secondly, we illustrate that energy justice provides a new stimulating framework for bridging existing and future research on energy production and consumption when whole energy systems approaches are integrated into research designs. In conclusion, we suggest three areas for future research: investigating the non-activist origins of energy justice, engaging with economics, and uniting systems of production and consumption.
  Keywords: Energy justice | Energy policy | Whole energy systems | Energy economics


  چکیده فارسی:

  عدالت انرژی به عنوان یک حوزه علمی تحقیقاتی اجتماعی جدید و میان بُر پدیدار شده است که به دنبال به کارگیری اصول عدالت در سیاست انرژی، تولید و سیستمهای انرژی، مصرف انرژی، فلسفه انرژی، ایمنی انرژی و تغییرات آب و هوایی می باشد. یک مرور مفهومی اکنون برای یکپارچه سازی و گسترش منطقی این رشته مورد نیاز است. در این بررسی، ما به اصول محوری آن توجه داریم: توزیعی، شناختی و روندی. سپس ما کاربرد این دیدگاه سه قسمتی را در سیستم انرژی، و درداخل زمینه جهانی تولید و مصرف انرژی ترویج می دهیم. بنابراین ما هر دوی مرور مفهومی و حوزه تحقیقاتی را ارائه می دهیم. از این طریق، ما ابعد کلیدی این حوزه جدید – دسترسی به بررسی و هنجارهای آن – را بررسی می کنیم که نشانگر این است که عدالت انرژی در ابتدا یک فرصتی را برای بررسی اینکه عدالت کجا اتفاق می افتد فراهم می کند، و فرآیندهای جدید جلوگیری و معالجه و شناخت بخشهای جدید جامعه را توسعه می دهد. ثانیا" ما نشان می دهیم که عدالت انرژی یک چارچوب محرک برای ایجاد پیوند بین تحقیقات موجود و تحقیقات آتی در زمینه تولید و م صرف انرژی به هنگامی که همه دیدگاههای سیستمهای انرژی به صورت طراحی های تحقیقاتی یکپارچه شده اند، فراهم می کند. در نتیجه، ما سه ناحیه را برای تحقیقات آتی پیشنهاد می کنیم: بررسی اصول غیر فلسفی عدالت انرژی، سرو کار داشتن با اقتصادها و یکی کردن سیستمهای تولید و مصرف.
  کلیدواژه ها: عدالت انرژی | سیاست انرژی | سیستمهای کلی انرژی | اقتصاد انرژی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 67 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-انرژی
موضوعات
footer