دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأیید امضاء آفلاین با استفاده از تکنیک تطبیق پیکسل - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Offline Signature Verification Using Pixel Matching Technique تأیید امضاء آفلاین با استفاده از تکنیک تطبیق پیکسل

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأیید امضاء آفلاین با استفاده از تکنیک تطبیق پیکسل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Offline Signature Verification Using Pixel Matching Technique


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Technology 10 ( 2013 ) 970 – 977


  نویسنده:

  Indrajit Bhattacharya, Prabir Ghosh, Swarup Biswas


  چکیده انگلیسی:

  Biometrics (or biometric authentication) refers to the process of identification of humans by their characteristics or traits. Biometrics is used in computer science as a form of identification and access control which is one of the most secure methods to keep humans privacy. Biometric can be classified into two categories: behavioural (signature verification, keystroke dynamics, etc.) and physiological (iris characteristics, fingerprint, etc.). Handwritten signature is amongst the first few biometrics to be used even before the advent of computers. Offline Signature verification is an authentication method that uses the dynamics of a person’s handwritten signature measure and analyses the physical activity of signing. The core of a signature biometric system is behavioural, and in this paper we have proposed an off-line signature verification and recognition system using pixel matching technique. PMT (Pixel Matching Technique) is used to verify the signature of the user with the sample signature which is stored in the database. The performance of the proposed method has been compared with the existing ANN (Artificial Neural Network’s) back-propagation method and SVM (Support Vector Machine) technique.
  Keywords: Signature | PMT | Authentication | Biometric Authentication


  چکیده فارسی:

  بیومتریک (و یا احراز هویت بیومتریک) اشاره به روندهاي شناسایی انسان توسط ویژگی و یا صفات خود دارد. بیومتریک ها در علوم کامپیوتر به عنوان یک شکل شناسایی و کنترل دسترسی مورد استفاده قرار مي گيرند که یکی از امن ترین روش ها براي نگه داشتن حفظ حریم خصوصی انسان ها است. بیومتریک را می توان به دو دسته طبقه بندی كرد: رفتاری (تایید امضا، ضربه زدن به کلید و غیره) و فیزیولوژیکی (ویژگی عنبیه، اثر انگشت و غیره). در میان چند بیومتریک امضا و دست نوشته برای اولین بار حتی قبل از ظهور کامپیوتر استفاده می شد. تایید امضا آفلاین يك روش احراز هویت است كه استفاده از پویایی بررسي امضا و دست نوشته یک شخص و تجزیه و تحلیل فعالیت فیزیکی امضا است. هسته یک سیستم بیومتریک امضا رفتاری است و در این مقاله ما یک سیستم تایید امضا آفلاين را با استفاده از روش تطبیق پیکسل پیشنهاد کرده ايم و به رسمیت شناخته ايم. PMT (تکنیک تطبیق پیکسل) به منظور بررسی امضای کاربر با امضای نمونه استفاده می شود که در پایگاه داده ذخیره شده است. عملکرد روش پیشنهادی با روش پس انتشار ANN (شبکه عصبی مصنوعی) و روش SVM (ماشین پشتیبانی بردار) مقایسه شده است.
  کلمات کلیدی: امضا | PMT | احراز هویت | احراز بیومتریک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 752 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer