دانلود مقاله و خرید ترجمه:تشخیص خطای همزمان جمع کننده بر اساس محاسبات خروجی دو مسیری - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تشخیص خطای همزمان جمع کننده بر اساس محاسبات خروجی دو مسیری - 2011
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Concurrent Error Detection Adder Based On Two Paths Output Computation تشخیص خطای همزمان جمع کننده بر اساس محاسبات خروجی دو مسیری

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تشخیص خطای همزمان جمع کننده بر اساس محاسبات خروجی دو مسیری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Concurrent Error Detection Adder Based On Two Paths Output Computation


  منبع:

  IEEE, Ninth IEEE International Symposium on Parallel and Distributed Processing with Applications Workshops, 2011


  نویسنده:

  Chiraz Khedhiri, Mouna Karmani, Belgacem Hamdi, Ka Lok Man


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a concurrent error detection (CED) technique for a bit-slice of a full-adder. The proposed method involves computing the sum and carry bits in two alternative ways so that transient faults will be detected by comparing the results (Sum and Carry out) obtained from the two computing paths. This technique attempts to reduce the amount of extra hardware and cost of the circuit. In order to avoid the problem of extra time we will propagate the result when the first computation is finished so that dependent computation can commence execution as soon as possible. To prove the efficiency of the proposed method, the circuit is simulated in standard CMOS 32nm technology and some transient faults are voluntary injected in the Layout of the circuit. The proposed design involves 12.12% saving in transistor count compared to DMR (Dual Modular Redundancy) style design.
  Keywords: adder | concurrent error detection | duplicate computation | transient fault


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک روش تشخیص خطاي همزمان (CED) را برای بخش بیتی جمع کننده ارائه مي كند. روش ارائه شده شامل محاسبه مجموع و حمل بیت ها به دو روش جایگزین است، به طوری که گسل گذرا با نتایج تشخیص (مجموع و انجام) به دست آمده از دو روش محاسبات مقایسه خواهد شد. این تکنیک برای کاهش میزان سخت افزار و هزینه مدار اضافی تلاش مي كند. به منظور اجتناب از این مشکل از زمان اضافی ما نتیجه را هنگامی که برای اولین بار محاسبه تمام شده است به طوری که محاسبه وابسته می تواند در اسرع وقت آغاز شود انتشار داديم. برای اثبات کارآیی این روش، یک مدار، تکنولوژی CMOS استاندارد را در 32nm شبیه سازی كرد و برخی از گسل گذرا به طور انتخابي به مدار وارد شدند. طرح پیشنهادی شامل 12.12٪ صرفه جویی در تعداد ترانزیستور در مقایسه با DMR (افزونگی مدولار دوگانه) طراحی است.
  کلمات کلیدی: جمع کننده | تشخیص خطای همزمان | محاسبات تکراری | خطا گذرا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1192 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer