دانلود مقاله و خرید ترجمه:دفاع امنیت ابري برای محافظت از محاسبات ابری در برابر حملات HTTP-DOS و XML-DoS - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:دفاع امنیت ابري برای محافظت از محاسبات ابری در برابر حملات HTTP-DOS و XML-DoS - 2011
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • Cloud security defence to protect cloud computing against HTTP-DoS and XML-DoS attacks دفاع امنیت ابري برای محافظت از محاسبات ابری در برابر حملات HTTP-DOS و XML-DoS

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دفاع امنیت ابري برای محافظت از محاسبات ابری در برابر حملات HTTP-DOS و XML-DoS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Cloud security defence to protect cloud computing against HTTP-DoS and XML-DoS attacks


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Network and Computer Applications 34 (2011) 1097–1107


  نویسنده:

  Ashley Chonka, Yang Xiang , Wanlei Zhou, Alessio Bonti


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing is still in its infancy in regards to its software as services (SAS), web services, utility computing and platform as services (PAS). All of these have remained individualized systems that you still need to plug into, even though these systems are heading towards full integration. One of the most serious threats to cloud computing itself comes from HTTP Denial of Service or XML-Based Denial of Service attacks. These types of attacks are simple and easy to implement by the attacker, but to security experts they are twice as difficult to stop. In this paper, we recreate some of the current attacks that attackers may initiate as HTTP and XML. We also offer a solution to traceback through our Cloud TraceBack (CTB) to find the source of these attacks, and introduce the use of a back propagation neutral network, called Cloud Protector, which was trained to detect and filter such attack traffic. Our results show that we were able to detect and filter most of the attack messages and were able to identify the source of the attack within a short period of time.
  Keywords: Network security | DDoS | XDoS | HDoS | Cloud computing | Traceback


  چکیده فارسی:

  محاسبات ابري هنوز در مراحل ابتدایی خود در رابطه با نرم افزاري به عنوان خدمات (SAS)، خدمات وب، ابزار محاسبات و پلت فرمي به عنوان خدمات (PAS) است. همه این سیستم ها منحصر به فرد هستند که شما هنوز هم نیاز به پلاگین داريد، حتی اگر چه این سیستم ها نسبت به ادغام کامل باقی مانده است. یکی از جدی ترین تهدیدهای محاسبات ابري، انکار سرویس HTTP و یا XML مبتنی بر حملات انکار سرویس است. این نوع از حملات براي پیاده سازی توسط مهاجم ساده و آسان هستند، اما کارشناسان امنیتی آنها را به عنوان مشکل دو بار متوقف مي كنند. در این مقاله، ما برخی از حملات فعلی که حمله كنندگان ممکن است به عنوان HTTP و XML شروع کنند را نو ايجاد كرديم. ما همچنین راه حلي را براي ردیابی بازگشتي از طريق رديابي بازگشتي ابري (CTB) برای پیدا کردن منبع این حملات ارائه كرديم و استفاده از یک شبکه بی طرف انتشار، به نام ابر محافظ را برای شناسایی و فیلتر کردن ترافیک حمله معرفی نموديم. نتایج ما نشان می دهد که ما قادر به شناسایی و فیلتر کردن پیام های زيادي از حمله و نيز قادر به شناسایی منبع حمله در یک دوره کوتاه از زمان بوديم.
  کلمات کلیدی: امنیت شبکه | حملات DDoS | حملات DDoS | حملات DDoS | محاسبات ابری | ردیابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 37

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 5013 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer