دانلود مقاله و خرید ترجمه:نظریه کنشگر- شبکه و معضل مفهوم منابع در مدیریت استراتژیک - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نظریه کنشگر- شبکه و معضل مفهوم منابع در مدیریت استراتژیک - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • Actor-network theory and the dilemma of the resource concept in strategic management نظریه کنشگر- شبکه و معضل مفهوم منابع در مدیریت استراتژیک

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نظریه کنشگر- شبکه و معضل مفهوم منابع در مدیریت استراتژیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Actor-network theory and the dilemma of the resource concept in strategic management


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Scandinavian Journal of Management (2010) 26, 324—331


  نویسنده:

  John Steen


  چکیده انگلیسی:

  Despite the pervasiveness of discussion on resources and strategy within the management literature, there is considerable ambiguity surrounding the core construct of organisational resources. Approaches informed by theoretical developments within the sociology of technology, broadly known as actor-network theory, can provide different ways of conceptualising the formation of resources as contingently stabilised relationships of people, documents and technologies. This research note theorizes the dynamic link between resources and strategy and concludes with future directions for empirical research.
  KEYWORDS: Actor-network theory | Resources | Strategy


  چکیده فارسی:

  با وجود بحث و گفتگوی همه گیر بر روی منابع و استراتژی در مقالات مدیریت، ابهام قابل توجهی در مورد ساختار اصلی منابع سازمانی وجود دارد. روش از تحولات نظری در جامعه شناسی فن آوری بدست امده است که به طور گسترده به عنوان نظریه کنشگر شبکه شناخته شده است و می تواند از راه های مختلف مفهوم سازی شکل گیری منابع به عنوان روابط احتمالی تثبیت مردم، اسناد و فن آوری فراهم شود. توجه داشته باشید که این پژوهش پیوند پویایی بین منابع و استراتژی نظریه پردازی و نتیجه گیری با جهت گیری های آینده برای تحقیقات تجربی است.
  کلمات کلیدی: نظریه کنشگر- شبکه | منابع | استراتژی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 128 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer