دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر مدیریت اعتماد برای اینترنت اشیاء - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر مدیریت اعتماد برای اینترنت اشیاء - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • A survey on trust management for Internet of Things مروری بر مدیریت اعتماد برای اینترنت اشیاء
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر مدیریت اعتماد برای اینترنت اشیاء


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A survey on trust management for Internet of Things


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Network and Computer Applications Volume 42, June 2014, Pages 120–134


  نویسنده:

  Zheng Yan, Peng Zhang, Athanasios V. Vasilakos


  چکیده انگلیسی:

  Internet of Things (IoT) is going to create a world where physical objects are seamlessly integrated into information networks in order to provide advanced and intelligent services for human-beings. Trust management plays an important role in IoT for reliable data fusion and mining, qualified services with context-awareness, and enhanced user privacy and information security. It helps people overcome perceptions of uncertainty and risk and engages in user acceptance and consumption on IoT services and applications. However, current literature still lacks a comprehensive study on trust management in IoT. In this paper, we investigate the properties of trust, propose objectives of IoT trust management, and provide a survey on the current literature advances towards trustworthy IoT. Furthermore, we discuss unsolved issues, specify research challenges and indicate future research trends by proposing a research model for holistic trust management in IoT.
  Keywords: Internet of Things | Trust management | Security | Privacy | Trust | Secure multi-party computation


  چکیده فارسی:

  اینترنت اشیاء در پی خلق جهانیست که اشیا فیزیکی بطور یکپارچه در شبکه های اطلاعاتی گرد هم آیند تا خدمات پیشرفته و دقیق تری برای بشر به ارمغان بیاورد. مدیریت اعتماد نقش بسزایی در IOT برای ترکیب اطلاعات معتبر ، متناسب کردن خدمات وزمینه ها و افزایش امنیت اطلاعاتی و حریم خصوصی کاربران دارد . این کار به مردم کمک میکند تا بر بی اعتمادی و حس ترس از ریسک کردن (در مورد انتخاب این سرویس) غلبه کنند و سعی د رجذب اطمینان کاربر برای استفاده از خدمات IOT دارد . با این وجود تحقیقات اخیر هنوز فاقد مطالعات جامعی در مورد مدیریت اعتماد در IOT است .در این مقاله ما خواص صحت را بررسی واهداف مدیریت اعتماد را پیشنهاد خواهیم داد . بعلاوه ما در مورد مسائل لاینحل صحبت کرده ، چال های تحقیقاتی را تصریح کرده و روند تحقیقاتی آینده را با پیشنهاد یک مدل تحقیقاتی برای مدیریت اعتماد و کلی در IOT نشان خواهیم داد .
  کلمات کلیدی: اینترنت اشیاء | مدیریت اعتماد | امنیت | حریم خصوصی | صحت و درستی | محاسبه چند طرفه ایمن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 45

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 475 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer