دانلود مقاله و خرید ترجمه:کیفیت حسابداری، ریسک اطلاعات و نوسان ضمنی در آستانه اعلام سود - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کیفیت حسابداری، ریسک اطلاعات و نوسان ضمنی در آستانه اعلام سود - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Accounting quality, information risk and implied volatility around earnings announcements کیفیت حسابداری، ریسک اطلاعات و نوسان ضمنی در آستانه اعلام سود
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کیفیت حسابداری، ریسک اطلاعات و نوسان ضمنی در آستانه اعلام سود


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Accounting quality, information risk and implied volatility around earnings announcements


  منبع:

  Journal of International Financial Markets, Institutions and Money, Vol. 34, pp. 188-207, 2015


  نویسنده:

  Seraina C. Anagnostopoulou, Andrianos E. Tsekrekos


  چکیده انگلیسی:

  We examine the impact of accounting quality, used as a proxy for information risk, on the behavior of equity implied volatility around quarterly earnings announcements. Using US data during 1996-2010, we observe that lower (higher) accounting quality significantly relates to higher (lower) levels of implied volatility (IV) around announcements. Worse accounting quality is further associated with a significant increase in IV before announcements, and is found to relate to a larger resolution in IV after the announcement has taken place. We interpret our findings as indicative of information risk having a significant impact on implied volatility behavior around earnings announcements.
  Keywords: Accounting quality | accruals quality | information risk | earnings announcements | implied volatility | investor uncertainty.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله تأثیر کیفیت حسابداری (که به عنوان متغیر جانشین ریسک اطلاعاتی به کار می رود) را بر وضعیت نوسان ضمنی سهام در آستانه اعلام سود فصلی بررسی می¬کنیم. با استفاده از داده¬های بنگاه¬های آمریکایی در طول سال¬های 1996 تا 2010 مشاهده کردیم که کیفیت حسابداری کمتر (بالاتر) با سطح بیشتر (کمتر) نوسان ضمنی (IV) در آستانه اعلام سود ارتباط معناداری دارد. کیفیت حسابداری پایین نیز با افزایش قابل توجه IV پیش از اعلام سود ارتباط دارد و مشخص شد که با دقت بیشتر در IV پس از اعلام سود ارتباط دارد. یافته¬های خود را به عنوان نشانه¬ای از ریسک اطلاعات تفسیر می¬کنیم که تأثیر معناداری بر رفتار نوسان ضمنی در آستانه اعلام سود دارد.
  طبقه¬بندی JEL: G13، G14، M41
  کلیدواژه ها: کیفیت حسابداری | کیفیت اقلام تعهدی | ریسک اطلاعات | اعلام سود | نوسان ضمنی | عدم قطعیت سرمایه گذار.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 44
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 42

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 139 کیلوبایت


  قیمت: 37000 تومان  29600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کارببران عزیز توجه نمایید که بخش پیوست مقاله ترجمه نگردیده است.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer