دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیلی بر روی تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت شغل در میان 28 کشور - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیلی بر روی تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت شغل در میان 28 کشور - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • The skill-divide in job quality: A cross-national analysis of 28 countries تحلیلی بر روی تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت شغل در میان 28 کشور
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحلیلی بر روی تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت شغل در میان 28 کشور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The skill-divide in job quality: A cross-national analysis of 28 countries


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Social Science Research 49 (2015) 70–80


  نویسنده:

  Haya Stier


  چکیده انگلیسی:

  This study focuses on the skill divide in job quality and the role of social institutions in structuring the relation of workers’ qualifications to the attributes of their jobs. Four measures of job quality are examined: job security, job achievement, job content and work schedule flexibility. The study is based on the 2005 ISSP module on work orientations and encompasses 28 countries. Obtained through multilevel modeling, the findings show that low-skilled workers are disadvantaged in all aspects of job quality. However, skill inequality in the quality of employment depends on countries’ characteristics, with declining inequality in countries at higher levels of technological development and to some extent also in times of technological growth. At times of high unemployment, skill disparities in job security widen while on other measures of job quality they decline. Under high market regulation, the low skilled enjoy better job security but on other measures, skill inequalities increase.
  Keywords: Job quality | Job attributes | Skill divide | Technological developments | Cross-national analysis


  چکیده فارسی:

  تمرکز این مقاله بر روی تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت شغل و نقش سازمان های اجتماعی در شکل دهی به ارتباط مهارت های فنی کارگران با ویژگی های شغل آن ها است. چهار معیار کیفیت شغل یعنی امنیت شغل، دستاورد شغل، محتوای شغل و انعطاف برنامه کاری بررسی شد. مبنای این مطالعه معیار ISSP سال 2005 در مورد گرایش های کاری است و 28 کشور را شامل می شود. نتایج این مقاله که از طریق مدلسازی چند سطحی به دست آمده است نشان می دهد که وضعیت کارگران کم مهارت در هیچ یک از ابعاد کیفیت شغل مناسب نیست. اما تأثیر تفاوت مهارت بر کیفیت سغل به مشخصات کشورها بستگی دارد، به این صورت که هر چه سطح پیشرفت تکنولوژیکی کشوری بالاتر باشد تفاوت کمتر است این موضوع تا حدی در دوران رشد تکنولوژیکی نیز مشاهده می شود. در دوران بیکاری زیاد، اختلاف مهارت در امنیت شغل گسترش می یابد در حالی که در مورد سایر معیارهای کیفیت شغل کاهش می یابد. تحت مقررات شدید بازار، امنیت شغل کارگران کم مهارت افزایش می یابد اما در سایر معیارها تفاوت مهارتی افزایش می یابد.
  کلیدواژه ها: کیفیت شغل | ویژگی های شغل | تفاوت مهارت | پیشرفت های تکنولوژیکی | تحلیل بین کشوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1907 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer