دانلود مقاله و خرید ترجمه:دانشوران و اصول 3S (مدیریت فردی، سازماندهی فردی، کنترل فردی) - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:دانشوران و اصول 3S (مدیریت فردی، سازماندهی فردی، کنترل فردی) - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Knowledge Workers and the Principle of 3S (Self-management, Self organization, Self-control) دانشوران و اصول 3S (مدیریت فردی، سازماندهی فردی، کنترل فردی)
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دانشوران و اصول 3S (مدیریت فردی، سازماندهی فردی، کنترل فردی)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Knowledge Workers and the Principle of 3S (Self-management, Self organization, Self-control)


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 181 ( 2015 ) 178 – 184


  نویسنده:

  Ludmila Mládková


  چکیده انگلیسی:

  Knowledge workers are highly regarded by employers for their innovation and creativity. Due to the intangible character of knowledge, managing knowledge workers requires different approaches, tools and methods than managing non-knowledge workers. There is a broadly shared idea that knowledge workers require less autocrative, more autonomous style of management than non-knowledge workers. The article gives the theoretical background of the term knowledge worker and covers the part of the research on knowledge workers dedicated to the autonomy of knowledge workers. The autonomy was examined by the question concerning so called 3S. 3S means self-management, self-organization and self-control. The hypothesis is that knowledge workers prefer more autonomous work and prefer to work on the principle 3S. The article discusses answers of 457 respondents, knowledge workers of different professions. The result of the survey indicates that the shift in managerial styles is happening.
  Keywords: Knowledge workers | knowledge | management | 3S


  چکیده فارسی:

  کارفرمایان به دلیل نوآوری و خلاقیت دانشوران اهمیت زیادی برای آن¬ها قائل هستند. به دلیل ماهیت ناملموس دانش، مدیریت دانشوران مستلزم رویکردها، ابزارها و روش¬هایی متفاوت با مدیریت کارکنان غیر دانشی است. بر اساس یکی از دیدگاه¬های فراگیر سبک مدیریت دانشوران در مقایسه با سبک مدیریت کارکنان غیردانشی کمتر آمرانه و بیشتر مستقل است. این مقاله پیشینه نظری عبارت دانشور را ارائه می¬کند و آن بخش از پژوهش¬های مربوط به دانشوران را پوشش می¬دهد که به استقلال دانشوران اختصاص دارد. مفهوم استقلال از طریق سوال مربوط به اصول موسوم به 3S بررسی شده است. 3S به معنای مدیریت فردی، سازماندهی فردی و کنترل فردی است. این فرضیه مطرح می¬شود که دانشوران فعالیت مستقل¬تر و کار بر اساس اصول 3S را ترجیح می¬دهند. این مقاله درباره پاسخ 457 پاسخ¬دهنده و دانشوران در مشاغل مختلف بحث می¬کند. نتیجه پیمایش نشان داد که سبک مدیریت در حال تغییر است.
  کلیدواژه¬ها: دانشوران | دانش | مدیریت | 3S


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 60 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer