دانلود مقاله و خرید ترجمه:جلوگیری از عدم قطعیت های تغییر اقلیم در ارزیابی محیطی استراتژیک - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محیط زیست ( environment )
 • Avoiding climate change uncertainties in Strategic Environmental Assessment جلوگیری از عدم قطعیت های تغییر اقلیم در ارزیابی محیطی استراتژیک

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  جلوگیری از عدم قطعیت های تغییر اقلیم در ارزیابی محیطی استراتژیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Avoiding climate change uncertainties in Strategic Environmental Assessment


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Environmental Impact Assessment Review 43 (2013) 144–150


  نویسنده:

  Sanne Vammen Larsen , Lone Kørnøv, Patrick Driscoll


  چکیده انگلیسی:

  This article is concerned with how Strategic Environmental Assessment (SEA) practice handles climate change uncertainties within the Danish planning system. First, a hypothetical model is set up for how uncertainty is handled and not handled in decision-making. The model incorporates the strategies ‘reduction’ and ‘resilience’, ‘denying’, ‘ignoring’ and ‘postponing’. Second, 151 Danish SEAs are analysed with a focus on the extent to which climate change uncertainties are acknowledged and presented, and the empirical findings are discussed in relation to the model. The findings indicate that despite incentives to do so, climate change uncertainties were systematically avoided or downplayed in all but 5 of the 151 SEAs that were reviewed. Finally, two possible explanatory mechanisms are proposed to explain this: conflict avoidance and a need to quantify uncertainty.
  Keywords: Climate change | Uncertainty | Decision-making | Strategic Environmental Assessment


  چکیده فارسی:

  این مقاله به این موضوع می پردازد که اقدام ارزیابی استراتژیک زیست محیطی (SEA) چگونه با عدم قطعیت تغییر اقلیم در سیستم برنامه ریزی دانمارک رفتار می کند. در ابتدا مدلی فرضی برای نحوه مواجهه و عدم مواجهه با عدم قطعیت در تصمیم گیری طراحی می شود. این مدل استراتژی های «کاهش»، «انعطاف پذیری»، «انکار»، «نادیده گرفتن» و «به تعویق انداختن» را در نظر می گیرد. سپس 151 SEA دانمارکی با تمرکز بر میزان پذیرش و ارائه عدم قطعیت تغییر اقلیم تحلیل می شود و درباره یافته های تجربی مرتبط با این مدل بحث می شود. این یافته ها نشان می دهد که علیرغم انگیزه های انجام این کار، در تمام 151 گزارش مورد بررسی به جز 5 گزارش،از عدم قطعیت تغییر اقلیم اجتناب شده است یا نقش آن کم اهمیت جلوه داده شده است. در نهایت، دو مکانیزم توضیحی احتمالی برای توضیح این موضوع ارائه می شود: اجتناب از تعارض و نیاز به محاسبه عدم قطعیت.
  کلمات کلیدی: تغییر آب و هوا | عدم قطعیت | تصمیم گیری | ارزیابی محیطی استراتژیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 894 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محیط-زیست
موضوعات
footer