دانلود مقاله و خرید ترجمه:قدرت سخت، قدرت نرم، قدرت هوشمند - 2008

دانلود مقاله و خرید ترجمه:قدرت سخت، قدرت نرم، قدرت هوشمند - 2008
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم سیاسی 1 ( political science )
 • Hard Power,Soft Power,Smart Power قدرت سخت، قدرت نرم، قدرت هوشمند

  سال انتشار:

  2008


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قدرت سخت، قدرت نرم، قدرت هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Hard Power,Soft Power,Smart Power


  منبع:

  The ANNALS of the American Academy of Political and Social Science 2008; 616; 110


  نویسنده:

  Ernest J. Wilson, III


  چکیده انگلیسی:

  This article pushes beyond hard power and soft power to insist on smart power, defined as the capacity of an actor to combine elements of hard power and soft power in ways that are mutually reinforcing such that the actor’s purposes are advanced effectively and efficiently. It argues that advancing smart power has become a national security imperative, driven both by long-term structural changes in international conditions and by short-term failures of the current administration. The current debates over public diplomacy and soft power suffer from failures to address conceptual, institutional, and political dimensions of the challenge, three dimensions the author addresses in this article.
  Keywords: foreign policy | public diplomacy | soft power | smart power


  چکیده فارسی:

  قدرت سخت، قدرت نرم، قدرت هوشمند این مقاله فراتر از قدرت سخت و قدرت نرم بر قدرت هوشمند، به عنوان ظرفیت یک عامل براي ترکیب اجزاي قدرت سخت و قدرت نرم توجه كرده است که به طور متقابل تقویت مي شود، به طوری که اهداف عامل به طور موثر و کارآمد توسعه يافته است. آن استدلال می کند که پیشرفت قدرت هوشمند به يك ضروری امنیت ملی تبدیل شده است كه توسط تغییرات ساختاری بلند مدت در شرایط بین المللی و شکست های کوتاه مدت دولت فعلی هدایت می شود. بحث فعلی دیپلماسی عمومی و قدرت نرم شکست برای رسیدگی به ابعاد مفهومی، نهادی و سیاسی چالش است كه در سه بعد توسط نویسنده در این مقاله بيان شده است.
  کلمات کلیدی: سیاست خارجی | دیپلماسی عمومی | قدرت نرم | قدرت هوشمند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 42 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-سیاسی-1
موضوعات
footer