دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم آموزشی هوشمند مبتنی بر رقابت، پرسش محور، انطباقی و نوآورانه برای یادگیری - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم آموزشی هوشمند مبتنی بر رقابت، پرسش محور، انطباقی و نوآورانه برای یادگیری - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره ( expert systems )
 • An adaptive and innovative question-driven competition-based intelligent tutoring system for learning یک سیستم آموزشی هوشمند مبتنی بر رقابت، پرسش محور، انطباقی و نوآورانه برای یادگیری

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک سیستم آموزشی هوشمند مبتنی بر رقابت، پرسش محور، انطباقی و نوآورانه برای یادگیری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An adaptive and innovative question-driven competition-based intelligent tutoring system for learning


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Expert Systems with Applications 39 (2012) 6932–6948


  نویسنده:

  Pedro J. Muñoz-Merino ⇑, Manuel Fernández Molina, Mario Muñoz-Organero, Carlos Delgado Kloos


  چکیده انگلیسی:

  ISCARE (Information System for Competition based on pRoblem solving in Education) is a new and innovative intelligent tutoring system that we have designed and implemented. This tool allows the competition among students for improving their learning process in a course. The tool takes some ideas from the Swiss-system widely used in chess and adapts them to the educational area. The competition is based on different tournaments and rounds. In each round, students are assigned in pairs of two, which compete one against another, and each pair receives different questions that students have to solve in a limit of time. Students can see their partial ratings after each round and their final rating after a tournament. A lot of knowledge from different disciplines was used to design, and implement this system, as ISCARE includes different functionality such as the students’ registration into the system, the creation of tournaments, the registration and assignment of students to tournaments, the management of each tournament life cycle (started, in execution, finished, etc.), the addition of the different exercises to tournaments, the calculation of pairs of students for each round with different algorithms, the assignment of exercises per round and pair, the scorings of the students per round and tournament, the management of the students’ ratings, or the visualization of information. This paper presents the ISCARE intelligent tutoring system, describing its different options, menus, or functionality as well as its architecture and the specific modeling to achieve the desired features.
  Keywords: Competition | Education | Intelligent tutoring system | Software tool


  چکیده فارسی:

  ISCARE (سیستم اطلاعاتی برای رقابت بر اساس حل مسأله در آموزش) یک سیستم آموزشی هوشمند جدید و نوآورانه است که آن را طراحی و پیاده سازی کرده ایم. این ابزار امکان رقابت دانش آموزان را برای بهبود فرایند یادگیری خود در یک دوره آموزشی فراهم می کند. این ابزار ایده های مختلفی را از سیستم سوئیسی که به طور گسترده در شطرنج استفاده شده است، می گیرد و آن ها را با حوزه آموزشی منطبق می کند. رقابت بر اساس مسابقات و دورهای مختلف است. در هر دور، دانش آموزان به زوج های دوتایی تخصیص داده می شوند که با یکدیگر رقابت می کنند و هر زوج سوالات مختلفی را دریافت می کند که دانش آموزان باید در مدت زمان محدودی آن ها را حل کنند. دانش آموزان می توانند رتبه مقطعی خود را پس از هر دور و رتبه نهایی خود را پس از یک مسابقه مشاهده کنند. دانش بسیار زیادی از رشته های مختلف برای طراحی و پیاده سازی این سیستم استفاده شده است زیرا ISCARE شامل کارکردهای مختلفی نظیر ثبت نام دانش آموزان در سیستم، ایجاد مسابقات، ثبت نام و تخصیص دانش آموزان به مسابقات، مدیریت چرخه عمر هر مسابقه (شروع شده، در حال اجرا، پایان یافته و غیره)، افزودن تمرینات مختلف به مسابقات، محاسبه زوج های دانش آموز برای هر دور با الگوریتم های مختلف، تخصیص تمرینات بر اساس هر دور و زوج، امتیازات دانش آموزان در هر دور و مسابقه، مدیریت رتبه بندی دانش آموزان یا مصور سازی اطلاعات است. این مقاله، سیستم آموزش هوشمند ISCARE را ارائه می کند و گزینه ها، منوها یا کارکردهای مختلف آن و نیز معماری و مدلسازی خاصآن برای دستیابی به ویژگی های مورد نظر را توضیح می دهد.
  واژگان کلیدی: رقابت | آموزش | سیستم آموزش هوشمند | ابزار نرم افزاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 44

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1224 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer