دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت گردش خون در بخش مراقبت های ویژه - 2012

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پزشکی 1 ( medical )
 • Management of the circulation on the intensive care unit مدیریت گردش خون در بخش مراقبت های ویژه

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت گردش خون در بخش مراقبت های ویژه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Management of the circulation on the intensive care unit


  منبع:

  Surgery, 2012Volume 30, Issue 10, Pages 543–551


  نویسنده:

  Laura O’Connor


  چکیده انگلیسی:

  The management of the circulation in critically ill patients presents significant challenges. Shock is a potentially reversible life threatening physiological state characterized by end organ dysfunction due to an imbalance in oxygen delivery (DO2) and tissue demand (VO2). Independent of its aetiology, untreated shock precipitates a cascade of pro-inflammatory mediators resulting in cellular damage and end organ dysfunction. Thus it is the duty of all clinicians to promptly recognize, diagnose and initiate treatments to halt this process. Despite optimum management shock can progress to multi-organ failure necessitating critical care admission and advanced haemodynamic management. This article will classify shock syndromes, discuss the principles of diagnosis, use of haemodynamic monitoring and management strategies for circulatory failure in the critically ill patient.
  Keywords: Acute circulatory failure | cardiac output monitoring | haemodynamic assessment | haemodynamic monitoring | shock | shock management | shock pathophysiology


  چکیده فارسی:

  مدیریت گردش خون در بیماران بدحال بطور قابل توجهی با چالش هایی که پیش رویش است ارائه می گردد. به طور بالقوه، شوک (ضربه ناگهانی) حالتی برگشت پذیر از تهدیدات حالات فیزیولوژیکی زندگی است که با اختلال عملکرد ارگان ها به سبب عدم تعادل در توزیع اکسیژن (DO2) و تقاضا بافت (VO2) رویرو است. مستقل از علل آن، ضرباتِ درمان نشده حالتی زنجیره وار از واسطه التهابی و در نتیجه آسیب سلولی و اختلال در عملکرد ارگان ها را تسریع می بخشد. بنابراین این وظیفه همه پزشکان است تا به سرعت فرآیند تشخیص و اغاز و پایان درمان را تشخیص دهند. برخلاف شوک بهینهء مدیریتی، می تواند به نارسایی چند ارگان کمک کند و مراقبت های ویژه جهت بستری و مدیریت پیشرفته همودینامیک را پیشرفت دهد. این مقاله، سندرم شوک طبقه بندی شده، را در مورد اصول تشخیص، نظارت و مدیریت استراتژی همودینامیک برای شکست گردش خون در بیماران بدحال را مورد بررسی قرار داده است.
  کلمات کلیدی: نارسائی حاد در گردش خون | نظارت برون ده قلبی | ارزیابی همودینامیکی | نظارت همودینامیکی | شوکه شدن | شوکِ مدیریتی | پاتوفیزیولوژی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 33 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پزشکی-1
موضوعات
footer