دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسۀ رقابتی طرح های بهینۀ تجربه از تحلیل حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسۀ رقابتی طرح های بهینۀ تجربه از تحلیل حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری - 2013
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • Competitive comparison of optimal designs of experiments for sampling-based sensitivity analysis مقایسۀ رقابتی طرح های بهینۀ تجربه از تحلیل حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسۀ رقابتی طرح های بهینۀ تجربه از تحلیل حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Competitive comparison of optimal designs of experiments for sampling-based sensitivity analysis


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers and Structures 124 (2013) 47–60


  نویسنده:

  Eliška Janouchová, Anna Kuc ˇerová


  چکیده انگلیسی:

  A widely used strategy to explore the sensitivity of the model to its inputs is based on a finite set of simulations. These are usually performed for a chosen set of points in a parameter space. An estimate of the sensitivity can be then obtained by computing correlations between the model inputs and outputs. The accuracy of the sensitivity prediction depends on a quality of the points distribution in the parameter space, so-called the design of experiments. The aim of the presented paper is to review and compare available criteria determining an optimal design of experiments for sampling-based sensitivity analysis.
  Keywords: Design of experiments | Space-filling | Orthogonality | Latin Hypercube Sampling | Sampling-based sensitivity analysis


  چکیده فارسی:

  یکی از استراتژی هایی که به طور گسترده برای بررسی حساسیت مدل به ورودی هایش بر اساس مجموعۀ محدودی از شبیه سازی هایش می باشد. این مجموعه ها معمولاً در انتخاب مجموعه ای از نقاط در یک فضای پارامتری اجرا می شوند. در این صورت برآوردی از حساسیت را می توان با محاسبۀ ارتباط بین ورودی های مدل و خروجی های آن به دست آورد. دقت حساسیت پیش بینی بستگی به کیفیت توزیع نقاط در فضای پارامتری، یا اصطلاحاً طرح تجربه دارد. هدف این مقاله نقد و بررسی و مقایسۀ معیارهای موجود در تعیین طرح بهینۀ تجربه برای تحلیلهای حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری است.
  کلیدواژه ها: طرح تجربه | پرکنندۀ فضا | تعامد | نمونه گیری مکعب لاتین | تحلیل حساسیتی مبتنی بر نمونه گیری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 39

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2790 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer