دانلود مقاله و خرید ترجمه:مزایای سیستم مدیریت دانش برای بخش بانکداری - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مزایای سیستم مدیریت دانش برای بخش بانکداری - 2012
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • BENEFITS OF KNOWLEDGE MANAGEMENT SYSTEM FOR BANKING SECTOR مزایای سیستم مدیریت دانش برای بخش بانکداری

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مزایای سیستم مدیریت دانش برای بخش بانکداری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  BENEFITS OF KNOWLEDGE MANAGEMENT SYSTEM FOR BANKING SECTOR


  منبع:

  International Journal of Computer Science and Communication, Vol. 3, No. 1, 2012, pp. 133-137


  نویسنده:

  Bhosale Satish Tanaji


  چکیده انگلیسی:

  The globalization of financial markets forced bankers to be knowledge-based and be more efficient in managing knowledge in their banking operations. In this paper, a research model called: Banking Knowledge Management Model (BKMM), which encompasses knowledge creation, knowledge retention and knowledge sharing and more importantly, how each of these elements can be integrated in enhancing the quality of banking operations. The various components of BKMM are described in detail so as to explain the progress of knowledge management in banking operations. The contribution of the BKMM is expected to create a culture that promotes and encourages knowledge management to flourish in the banking sector. I have tried convey what exactly is the term Knowledge Management in general terms and in the banks perspective, its importance to banks, the problems faced and the technological aspect of knowledge management.
  Keywords: Knowledge Management | Knowledge Progress | Knowledge Creation | Knowledge Retention | Knowledge Sharing.


  چکیده فارسی:

  جهانی شدن بازارهای مالی، بانکداران را وادار کرد تا دانش محور باشند و در مدیریت دانش عملیات بانکی خود کارآمدتر باشند. در این مقاله، یک مدل پژوهشی موسوم به مدل مدیریت دانش بانکی (BKMM) ارائه شده است که خلق دانش، حفظ دانش و تسهیم دانش و از آن مهم‌تر، نحوه ترکیب این عناصر را برای بهبود کیفیت عملیات بانکی در بر می‌گیرد. مؤلفه های مختلف BKMM به تفصیل توضیح داده شده است تا پیشرفت مدیریت دانش در عملیات بانکی بیان گردد. انتظار می‌رود دستاورد BKMM ایجاد فرهنگی باشد که رشد مدیریت دانش را در بخش بانکداری، ارتقا بدهد و تشویق کند. تلاش کردم تا معنای دقیق عبارت مدیریت دانش در حالت کلی و از دیدگاه بانک‌ها، اهمیت آن برای بانک‌ها، مشکلات پیش رو و جنبه های فنی مدیریت دانش را بیان کنم.
  کلیدواژه‌ها: مدیریت دانش | جریان دانش | خلق دانش | حفظ دانش | تسهیم دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 135 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer