دانلود مقاله و خرید ترجمه:پروتکل مسیریابی چند پخشی جدید برای VANET - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پروتکل مسیریابی چند پخشی جدید برای VANET - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • A Novel Multi-cast Routing Protocol for VANET پروتکل مسیریابی چند پخشی جدید برای VANET
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پروتکل مسیریابی چند پخشی جدید برای VANET


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Novel Multi-cast Routing Protocol for VANET


  منبع:

  Advance Computing Conference (IACC), 2015 IEEE International, 41 – 45


  نویسنده:

  Anshu Joshi, Ranjeet Kaur


  چکیده انگلیسی:

  Vehicular Ad-Hoc Networks is an ad hoc network connecting mobile vehicles which possess dynamic topology thus low link stability in terms of connectivity. The critical concern in ad hoc routing is routing which is handled via various routing solutions. This paper focuses on improving the I-AODV routing by considering V2V and V2I communication. The I-AODV (Infrastructure based AODV) is routing protocol that facilitate communication among vehicles through RSUs and is broadcasting in nature. This paper discusses prediction based multicasting which aids in reducing delay and improves other performance metrics. Broadcasting technique does not utilizes network resources which makes the network inefficient thus reduces throughput of the network , applying multicasting solves the purpose of proper utilization of resources as well as prediction technique helps in improving localization overhead. This technique improves the network performance metrics such as end-end delay, throughput, fuel emission, packet overhead and Packet Delivery Ratio.
  Keywords: I-AODV | VANET | RSU | V2V | AODV.


  چکیده فارسی:

  شبکه‌های اد هاک وسایل نقلیه1 یک شبکه اد هاک هستند که وسایل در حال حرکت را با یک توپولوژی پویا به همدیگر ارتباط می‌دهند، از این رو پایداری پایین لینک‌های ارتباطی در این شبکه‌ها به چشم می‌خورد. نگرانی مهم در مسیریابی اد هاک مسئله مسیریابی است که توسط راه‌حل‌های مسیریابی متفاوتی مدیریت می‌شود. این مقاله برروی بهبود مسیریابی I_AODV با بررسی ارتباطات V2V و V2I تمرکز کرده است. AODV (AODV مبتنی بر زیرساخت) پروتکل مسیریابی است که ارتباط بین دو وسیله نقلیه را از طریق RSU تسهیل می‌نماید و در ماهیت خود یک پروتکل همه‌پخشی است. این مقاله برروی همه‌پخشی براساس پیش‌بینی بحث می‌کند که به کاهش تاخیر و بهبود دیگر متریک‌های عملکرد کمک می‌کند. تکنیک همه‌پخشی از همه منابع شبکه استفاده نمی‌کند که این موضوع منجر به نارکارآمدی شبکه و کاهش توان عملیاتی می‌شود، با بکاربردن چند پخشی هدف استفاده مناسب از منابع حل می‌شود و به همین ترتیب تکنیک پیش‌بینی به بهبود سربار محلی‌سازی شده کمک می‌کند. این تکنیک متریک‌های عملکردی شبکه را مانند تاخیر انتها به انتها، توان عملیاتی، انتشار آلاینده از سوخت، سربار بسته، و نرخ تحویل بسته را بهبود می‌بخشد.
  کلمات کلیدی: I-AODV، VANET، RSU، V2V، AODV


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 276 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer