دانلود مقاله و خرید ترجمه:مالی شدن: به سوی یک حوزه تحقیقاتی جدید - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مالی شدن: به سوی یک حوزه تحقیقاتی جدید - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Financialization: Towards a new research agenda مالی شدن: به سوی یک حوزه تحقیقاتی جدید
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مالی شدن: به سوی یک حوزه تحقیقاتی جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Financialization: Towards a new research agenda


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Review of Financial Analysis Available online 3 April 2016


  نویسنده:

  Thomas Lagoarde-Segot


  چکیده انگلیسی:

  Although the concept of ‘financialization’ has become increasingly popular across a wide range of social sciences, it is largely excluded from the discourse of financial economists. The objective of this paper is to provide the basis for its incorporation in academic finance. This first involves removing the existing meta-theoretical obstacles to the acceptation of the concept in the discipline. We then connect financialization with the concomitant development of cyberspace, the global deregulation of financial markets, and the rise of shareholder governance. We identify a corresponding set of changes in the financial and the real sectors, which we support with a series of stylized facts, and situate within current literature. Finally, we put forth a list of relevant research questions for the study of financialization in the context of academic finance.
  Keywords: International finance | Financialization


  چکیده فارسی:

  اگرچه مفهوم "مالی شدن" به صورت روزافزونی در محدوده گسترده ای از علوم اجتماعی، همگانی شده است، تاحد زیادی از بحث درباره اقتصاد و مسائل مالی مستثنی می باشد. هدف این مقاله فراهم کردن پایه ای برای مشارکت آن در مسائل مالی علمی می باشد. این مقاله در وهله اول با برداشتن موانع تئوریکی موجود دربرابر پذیرش این مفهوم در این رشته سروکار دارد. سپس ما مالی شدن را با توسعه اقتصادی فضای مجازی، تنظیم مجدد بازارهای مالی و افزایش نظارت سهامدار متصل می کنیم. ما یک سری تغییرات متناظر در بخشهای مالی و واقعی شناسایی می کنیم که ما با یک سری از واقعیت های دارای سبک و روش تایید کرده و درداخل منابع علمی جاری قرار می دهیم. در نهایت، ما فهرستی از سوالات تحقیقی مربوطه را برای مطالعه مالی شدن در زمینه مسائل مالی علمی منتشر می کنیم.
  کلیدواژه ها: علم مالی بین المللی | مالی شدن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 777 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer