دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی: مفهوم سازی و اندازه گیری - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی: مفهوم سازی و اندازه گیری - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • Acceptable IS Use: Conceptualization and measurement استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی: مفهوم سازی و اندازه گیری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی: مفهوم سازی و اندازه گیری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Acceptable IS Use: Conceptualization and measurement


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers in Human Behavior 55 (2016) 322e328


  نویسنده:

  Lakshmi Goel a, *, Dana Hart b, Iris Junglas c, Blake Ives


  چکیده انگلیسی:

  We investigate the use of systems in situations that are subjective. In these situations, usage behaviors are often guided by applied ethical perceptions, rather than absolutes of what can or should be done. Using a scenario-based randomized survey, we developed and tested the concept of “Acceptable IS Use” to measure individual perceptions of use in such situations. Our contributions are a) the conceptualization of Acceptable IS Use grounded in applied ethics theories; b) measurement of the construct through a scale with demonstrated validity and reliability, and c) showing that perceptions of Acceptable IS Use can be influenced.
  Keywords: Acceptable IS Use | Psychological contract theory | Social contract theory | Integrated social contract theory | Unsecured wireless network | Joyriding | Nano-contracting


  چکیده فارسی:

  ما استفاده از سیستمها را در موقعیت هایی که عینی هستند بررسی می کنیم.در این موقعیت ها، رفتارهای استفاده اغلب توسط مشاهدات اخلاقی به کار برده شده راهنمایی می شوند تا با قطعیت های چیزی که می تواند یا باید انجام شود. ما با استفاده از یک ارزیابی تصادفی طرح – محور، مفهوم "استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی" را جهت سنجش مشاهدات فردی ساتفاده در هر موقعیت، ایجاد کرده و بررسی می کنیم. سهم ما عبارت است از الف) مفهوم سازی استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی که در نظریه های اخلاقی کاربردی زمینه سازی شده اند؛ ب) سنجش ساختار با استفاده از یک مقیاس دارای اعتبار و اطمینان اثبات شده و ج) نشان دادن اینکه مشاهدات استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی می تواند تحت تاثیر قرار گیرد.
  کلیدواژه ها: استفاده قابل قبول از سیستمهای اطلاعاتی | نظریه قراردادی روانشناختی | نظریه قراردادی اجتماعی | روانشناختی | نظریه قراردادی اجتماعی یکپارچه | شبکه بی سیم غیر ایمن | استفاده غیرمجاز | قرارداد نانو


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 87 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer