دانلود مقاله و خرید ترجمه:گرایش کارآفرینی و عملکرد تجاری SME ها: مطالعه ای کمّی بر روی بنگاه های هلند - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:گرایش کارآفرینی و عملکرد تجاری SME ها: مطالعه ای کمّی بر روی بنگاه های هلند - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Entrepreneurial orientation and the business performance of SMEs: a quantitative study from the Netherlands گرایش کارآفرینی و عملکرد تجاری SME ها: مطالعه ای کمّی بر روی بنگاه های هلند

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  گرایش کارآفرینی و عملکرد تجاری SME ها: مطالعه ای کمّی بر روی بنگاه های هلند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Entrepreneurial orientation and the business performance of SMEs: a quantitative study from the Netherlands


  منبع:

  springer , Rev Manag Sci (2012) 6:161–182 DOI 10.1007/s11846-011-0062-9


  نویسنده:

  S. Kraus


  چکیده انگلیسی:

  Entrepreneurial Orientation (EO) is often mentioned as an antecedent of growth, competitive advantage and superior performance, and prior empirical research has often shown a positive relationship between EO and performance appears to exist. However, an important question that remains unanswered is what effect EO might have on firm performance during periods of economic crisis, and the severe environmental turbulence that accompany such crises. This research is a first investigation towards the effects of EO on the performance of small and medium sized firms during the current global economic crisis. In this study we use the multidimensional model of EO and test a series of hypotheses pertaining to its performance effects using survey data gathered from 164 Dutch SMEs. The present research shows that proactive firm behavior positively contributes to SME performance during the economic crisis. We further show that innovative SMEs do perform better in turbulent environments, but those innovative SMEs should minimize the level of risk and should take action to avoid projects that are too risky.
  Keywords: Entrepreneurial orientation | Economic crisis | Environment | Proactiveness | Innovativeness | Risk-taking | Growth | SME performance | Netherlands


  چکیده فارسی:

  اغلب از گرایش کارآفرینی (EO) به عنوان یکی از پیش نیازهای رشد، مزیت رقابتی و عملکرد بهتر نام برده می شود و پژوهش های تجربی قبلی اغلب نشان داده اند که رابطه ای مثبت بین EO و عملکرد وجود دارد. اما سوال مهمی که بی پاسخ مانده است این است که در طول دوران بحران اقتصادی،EOممکن است چه تأثیری بر عملکرد بنگاه و تلاطم محیطی شدید همراه با این بحران ها داشته باشد. این پژوهش اولین مطالعه در مورد آثار EO بر عملکرد بنگاه های کوچک و متوسط در طول بحران اقتصادی کنونی جهان است. ما در این مطالعه از مدل چندبُعدی EO استفاده می کنیم و با استفاده از داده های پیمایشی جمع آوری شده از 164 SME هلندی، مجموعه ای از فرضیات مربوط به آثار آن را بر عملکرد بررسی می کنیم. پژوهش حاضر نشان می دهد که رفتار بنگاه پیشگام در طول بحران اقتصادی تأثیری مثبت بر عملکرد SME دارد. همچنین نشان می دهیم که SME های نوآور در محیط های متلاطم عملکرد بهتری دارند اما این SME های نوآور باید سطح ریسک را کاهش بدهند و برای جلوگیری از پروژه های پر مخاطره اقداماتی را انجام بدهند.
  کلیدواژه ها: گرایش کارآفرینی | بحران اقتصادی | محیط | پیشگامی | نوآوری | ریسک پذیری | رشد | عملکرد SME | هلند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 225 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer